Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 września 2019
  • wyświetleń: 6965

Wyborcze chwyty poniżej pasa. Ktoś notorycznie niszczy banery PiS-u

Działacze Prawa i Sprawiedliwości z Pszczyny po raz kolejny poinformowali o aktach wandalizmu na banerach wyborczych kandydatów do Sejmu i Senatu.

pis
Zniszczony baner Grzegorza Gaży · fot. FB PiS Pszczyna


- Dziś w nocy zniszczono banery naszego kandydata do sejmu Grzegorz Gaża, a banery Andrzej Kamiński zniknęły z miejsc gdzie zostały powieszone. Dlatego apelujemy do wszystkich o wzajemny szacunek i poszanowanie zasady fair play - poinformowano wczoraj na stronie PiS Pszczyna na Facebooku.

Kilka dni temu na tej samej stronie pojawiła się informacja o kradzieży banerów powieszonych przy ulicy Chopina w Pszczynie i ulicy Żubrów w Jankowicach.

- Przypominamy, że zgodnie z Art. 67. § 1. Kodeksu Wykroczeń "kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenie wystawione publicznie przez instytucję państwową, samorządową albo organizację społeczną lub też w inny sposób umyślnie uniemożliwia zaznajomienie się z takim ogłoszeniem, podlega karze aresztu albo grzywny - ostrzega pszczyński PiS.

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.