pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 września 2019
  • wyświetleń: 1504

Jak dobrze i bezpiecznie wybrać agencję reklamową?

Artykuł sponsorowany:

Małe lub młode firmy chcące podjąć współpracę z agencją reklamową mogą mieć trudność w nawiązaniu takich relacji, jeśli nie posiadają w tym doświadczenia. Często wtedy pojawia się pytanie o co w ogóle pytać, czego się wystrzegać, co robić, aby projekt był zrealizowany pomyślnie?

  • Zanim nawiąże się jakąkolwiek współpracę warto zweryfikować daną firmę w sieci - czy posiada swoją stronę internetową lub czy posiada jakieś opinie na swój temat. Opłaci się też spojrzeć na portfolio takiej agencji reklamowej.
  • Zamierzając zbudować lub zmienić stronę internetową, stworzyć ulotki, wizytówki czy reklamę zewnętrzną - najlepiej sugerować się zdrowym rozsądkiem oraz posiadać umiejętność obserwacji.


Zdecydowana większość klientów domaga się realizacji zlecenia profesjonalnie, ale też niewielkim kosztem. Trzeba jednak liczyć się z tym, że każda praca ma swoją cenę. Nierzadko lepiej jest wyłożyć nieco więcej i dzięki temu mieć pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane rzetelnie i fachowo, według naszych potrzeb i oczekiwań.

Zdarza się, że agencje reklamowe publikują w portfolio nieswoje projekty - podają je za swoje, mimo tego że realizacje te nie miały w ogóle miejsca. 
Jest to na szczęście rzadkość. Zwykle jest to przecenianie własnych osiągnięć. Na przykład zmiana kolorystyki na stronie internetowej i rozdmuchiwanie tego tak, jakby agencja zrobiła co najmniej rebranding.

zespół Efekt WOW


Czym jeszcze warto kierować się przy wyborze agencji?  • Dobra agencja umie słuchać. Pracownicy agencji muszą posiadać umiejętność słuchania, aby spełnić potrzeby i  oczekiwania zleceniodawcy. Nieocenione jest wszelkie doradztwo ze strony agencji, po to aby klient nie został ze swoim, często nie do końca przemyślanym pomysłem sam.


Jako agencja reklamowa prezentujemy takie właśnie wartości współpracy z naszymi zleceniodawcami - chcemy być partnerem dla naszych klientów.

zespół Efekt WOW


Napisz czego potrzebujesz, a dostaniesz od nas bezpłatną i  niezobowiązującą wycenę ☺  Wyślij wiadomość e-mail:  kontakt@efektwow.pl lub napisz za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiamy, zespół Efekt WOW
43-215 Jankowice, Borowikowa 3F/2
kontakt@efektwow.pl
www.efektwow.pl
Facebook