pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 12 września 2019
  • wyświetleń: 2746

TEB Edukacja w Tychach: Wizaż i stylizacja czy technik dentystyczny

Artykuł sponsorowany:

Zdobądź swój wymarzony zawód razem z TEB Edukacja w Tychach. Czy praca może sprawiać przyjemność? Z pewnością tak. Jednak aby rozpocząć pracę w wymarzonym zawodzie często, trzeba mieć konkretną wiedzę oraz wykształcenie. Dzięki nauce w TEB Edukacja w Tychach masz szansę zmienić swoje życie i zdobyć naukę z zakresu wielu profesji.

Poznaj nasze wybrane kierunki!STYLIZACJA PAZNOKCI Z CERTYFIKATEM SEMILAC

To kierunek, kształcący przyszłe profesjonalne stylistki paznokci. Absolwenci mogą rozpocząć pracę między innymi w gabinetach kosmetycznych czy ośrodkach SPA. Jest to także doskonała perspektywa do otworzenia własnej działalności gospodarczej.

W czasie nauki, słuchacze zdobędą wiedzę z zakresu technik przedłużania paznokci, obowiązujących trendów zdobień oraz sposobów rekonstrukcji paznokci. Poznają podstawy anatomii, dermatologii i kosmetologii z zawodzie stylisty paznokci.

Dzięki nauce w TEB Edukacja w Tychach, absolwenci otrzymują m.in. dokument Ministerstwa Edukacji Narodowej o ukończonej nauce oraz certyfikat potwierdzający znajomość profesjonalnych technik i metod przedłużania płytki paznokci stosowanych na podstawie produktów polskiej marki Semilac.

teb edukacja


WIZAŻ I STYLIZACJA

Jest do doskonała propozycja dla osób, które swoją przyszłość wiążą z wizażem, pracą w teatrze, telewizji, agencji modelek lub w firmie kosmetycznej. Dzięki nauce na kierunku Wizaż i stylizacja poznają tajniki korekcji cery i niedoskonałości urody oraz modelowania twarzy.

Perfekcyjne wykonanie makijażu dziennego, wieczorowego i stylizowanego to jedna z umiejętności jakie nabędą. Praktyka podczas rocznego okresu kształcenia odbywa się na profesjonalnych kosmetykach marki Inglot i nowoczesnym sprzęcie dydaktycznym, co znacznie wpływa na umiejętności przyszłego wizażysty.

Mocnym atutem po ukończeniu nauki na tym kierunku w TEB Edukacja w Tychach jest certyfikat ze znajomości kosmetyków Inglot.

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Kierunek ten przeznaczony jest dla osób chcących pracować z dziećmi i dbających o ich prawidłowy rozwój. Absolwenci tego kierunku przygotowani będą do pracy w zawodzie i poznają sposoby pomocy dzieciom przy codziennej higienie czy ubieraniu, ale także podstawy psychologii rozwojowej dziecka oraz pedagogiki.
Zatrudnienie, dzięki nauce na tym kierunku, zdobędą między innymi w przedszkolach czy świetlicach szkolnych. Tylko w TEB Edukacji, po ukończonej nauce słuchacze otrzymują certyfikat z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz referencje zawodowe!

DIETETYKA I ZABURZENIA ODŻYWIANIA

W miarę rozwoju świadomości społeczeństwa w kwestii odpowiedniego odżywiania, wzrasta zapotrzebowanie na wykształconych dietetyków. TEB Edukacja w Tychach kształci przyszłych specjalistów z zakresu prawidłowego i racjonalnego odżywiania. Absolwenci będą samodzielnie mogli planować jadłospisy, diety odchudzające i zdrowotne. Stanowić będą cenną grupę specjalistów potrafiącą doradzić w kwestii rozsądnego żywienia i przygotowywania zdrowych, zbilansowanych posiłków.

Po roku nauki, absolwenci mogą rozpocząć pracę w wielu placówkach,, m.in. punktach gastronomicznych, sklepach ze zdrową żywnością, firmach dietetycznych oraz może rozpocząć własną działalność gospodarczą.
TEB Edukacja, poza dokumentem Ministerstwa Edukacji Narodowej, umożliwia zdobycie certyfikatu DietetykPRO, co stanowi dodatkową wartość potwierdzającą kwalifikację absolwentów.

teb edukacja


TECHNIK DENTYSTYCZNY Z TECHNOLOGIĄ CAD/CAM

Jest to doskonała perspektywa rozwoju dla osób chcących związać swoją przyszłość z branżą stomatologiczną. Słuchacze zdobędą widzę m.in. z zakresu tworzenia protez zębowych, szyn dentystycznych oraz aparatów ortodontycznych. Profesjonalnie wyposażone pracownie i wykwalifikowana kadra wykładowcza, przygotują przyszłych absolwentów do obsługi nowoczesnych urządzeń w pracowniach ortodontycznych czy protetycznych.

Już po 2,5 roku nauki absolwenci mogą rozpocząć w prace w zawodzie, dzięki państwowemu dyplomowi potwierdzającemu zawód technika dentystycznego i poszerzyć swoje horyzonty dzięki suplementowi dyplomu w języku angielskim (EUROPASS).

teb edukacja


HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Słuchacze tego kierunku z zaledwie dwa lata zostaną przygotowani do podjęcia pracy w gabinetach i poradniach dentystycznych. Tytuł pomocy dentystycznej otrzymują już po roku nauki! Kolejny rok pozwala na zdobycie tytułu higienistki stomatologicznej.

Szeroki wachlarz certyfikatów, jakie oferuje TEB Edukacja w Tychach, z pewnością pozwoli absolwentom rozpocząć karierę w branży dentystycznej. Nabędą wiedzę z zakresu wykonywania wstępnych badan i zabiegów stomatologicznych oraz edukacji zdrowotnej.

Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiedni kierunek.

Skontaktuj się z nami:
TEB Edukacja w Tychach  • al. Jana Pawła II 24 (II p.)

  • 43-100 Tychy
  • Tel: 32 327 56 55
  • www.teb.pl