pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 września 2019
  • wyświetleń: 2689

Dni Promocji Zdrowia w gminie Pawłowice

Za nami:

Rozpoczynają się Dni Promocji Zdrowia w gminie Pawłowice. Przez niemal tydzień (11-16 września) dla małych i dużych mieszkańców gminy będą organizowane spotkania, warsztaty i badania profilaktyczne uświadamiające, że dbanie o zdrowie jest ważne.

Szereg stałych wydarzeń w gminie - jak np. Dopołudniowe Spotkania z Kulturą, czwartkowy ekotarg, czy organizowane przez bibliotekę spotkania z ciekawymi ludźmi będą miały właśnie prozdrowotny charakter. Dodatkowo, dzieci z gminnych szkół i przedszkoli będą uczestniczyły w spektaklu teatralnym "Plum i Bulb, czyli problemy z wodą", a w Gminnym Ośrodku Sportu, w myśl hasła "Zdrowo bo na sportowo", zaprezentuje się kilkanaście klubów sportowych działających w gminie. Odwiedzający będą również mogli spróbować swoich sił w poszczególnych dyscyplinach.

Wyjątkową odsłonę będzie miał również czwartkowy ekotarg, który w tym roku świętuje swoje pięciolecie. Klienci będą mogli, prócz zakupów, dowiedzieć się nieco więcej o zdrowych kiszonkach i octach, które zasilają jelita tzw. dobrymi bakteriami. W ramach Dni Promocji Zdrowia gmina przygotowała również tematyczną kolorowankę dla najmłodszych. 14 września rozpoczną się również bezpłatne profilaktyczne badania w kierunku wykrycia boreliozy dla mieszkańców gminy w wieku 18-64 lata. Będą one wykonywane we wszystkich ośrodkach zdrowia na terenie gminy Pawłowice.

Dni Promocji Zdrowia

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.