Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 września 2019
  • 11 września 2019
  • wyświetleń: 80938

Czołowe zderzenie busa z osobówką w Kobielicach. Jedna osoba nie żyje!

W poniedziałek, 9 września przed godziną 15.00 na odcinku leśnym drogi DW935 w Kobielicach doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów: busa oraz samochodu osobowego. W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć.

Czołowe zderzenie busa z osobówką w Kobielicach - 9.09.2019 · fot. OSP Rudziczka


W zdarzeniu udział brały pojazdy Ford Transit i BMW X6. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący busem 53-latek, jadąc w kierunku Pszczyny stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym w stronę Żor BMW.

Pierwszym z pojazdów podróżowały cztery dorosłe osoby, natomiast osobówką kobieta w zaawansowanej ciąży oraz jej 4-letnie dziecko.

Niestety w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca Forda, 53-letni mieszkaniec gminy Pszczyna. Trzech pasażerów zostało rannych i przetransportowano ich do szpitala. Hospitalizacji poddana została także ciężarna kobieta i jej 4-letni syn.

Na miejscu trwała interwencja straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policji. Zadysponowano również dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga w kierunku Żor była zablokowana, organizowane były objazdy ulicą Wyzwolenia przez Kryry i Mizerów oraz Jana Pawła II przez Brzeźce. Utrudnienia trwały kilka godzin.

Czołowe zderzenie busa z osobówką w Kobielicach
Czołowe zderzenie busa z osobówką w Kobielicach - 9.09.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika

new, BM, sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.