pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 września 2019
  • 27 września 2019
  • wyświetleń: 3992

[KONKURS] 15-lecie szkoły językowej BEST w Pszczynie - do wygrania kurs

Konkurs:

Szkoła językowa BEST Centrum Języków Obcych istnieje od 1996 roku, a swój oddział w Pszczynie otworzyła w 2004 roku, co oznacza, że w tym roku pszczyński BEST świętuje swoje 15 URODZINY. Z tej okazji jubilat wraz z portalem pless.pl zaprasza do wzięcia udziału w KONKURSIE URODZINOWYM, w którym do wygrania jest dowolny kurs językowy dla dzieci i młodzieży.

Co roku kursy językowe w sieci szkół BEST CJO kończy ponad 2000 kursantów - zarówno na kursach grupowych i indywidualnych, jak i przeprowadzanych w firmach czy instytucjach. Nie dziwi więc fakt że, szkoła od 8 lat uznawana jest przez prestiżowe wydawnictwo Warsaw Business Journal za jedną z 10 najlepszych szkół w Polsce i najlepszą z województwa śląskiego.

Obecnie trwają zapisy na rok szkolny 2019/2020. W ofercie BEST CJO jak co roku dostępne są liczne kursy językowe dla dorosłych, młodzieży i dzieci (już od lat 3) na różnych poziomach zaawansowania z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego czy polskiego. Oprócz kursów standardowych (2x w tygodniu poniedziałki-środy lub wtorki-czwartki oraz 1x w tygodniu w piątki lub soboty) BEST CJO ma do zaoferowania także kursy konwersacyjne oraz grupy egzaminacyjne z języka angielskiego (FCE, CAE).

KONKURSZ okazji 15-lecia pszczyńskiego oddziału, BEST CJO wraz z portalem pless.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest semestralny kurs wybranego języka obcego w BEST CJO w Pszczynie, zaś dla pozostałych uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne rabaty, pozycje książkowe i zestawy firmowych gadżetów.

Co należy zrobić?

KONKURS dla dzieci w wieku od 6-11 lat:


Stwórz komiks z naszymi superbohaterami KIDDO pod tytułem "Urodzinowa przygoda z superbohaterami KIDDO"

best


KONKURS dla młodzieży w wieku od 12-15 lat:


Napisz opowiadanie "Jeden dzień z życia superbohatera Teener"

best


Zarówno komiks jak i opowiadanie należy napisać w dowolnym języku obcym. Prace można składać w oddziale BEST CJO Pszczyna lub drogą mailową na adres: pszczyna@bestcentrum.pl.

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem, chcąc dać szansę wszystkim uczestnikom, postanowiliśmy wydłużyć okres przyjmowania prac do dnia 30.09.2019. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 03.10.2019 na stronie www.bestcentrum.pl oraz na facebooku: www.fb.com/bestcjo.pszczyna.

Pamiętaj! Aby twoja praca mogła wziąć udział w konkursie musi być dołączony do niej formularz zgłoszenia podpisany przez twojego rodzica bądź opiekuna, a w nim muszą zostać zaznaczone wszystkie zgody RODO. Formularz i regulamin konkursu dostępy jest pod linkiem: bestcentrum.pl/strona/index.php?prmtr=pszczyna,news,8832 oraz w BEST CJO w Pszczynie, Plac Targowy 15, II p.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY