pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 września 2019
  • wyświetleń: 3293

Ogromne zainteresowanie Kartą Seniora w gminie Pszczyna

Zaledwie dziesięć dni temu Gmina Pszczyna przystąpiła do projektu Ogólnopolskiej Karty Seniora, dzisiaj widać już efekty. W pierwszych dniach po odbiór karty zgłosiło się prawie pięćset osób.

Karta Seniora
Ogromne zainteresowanie Kartą Seniora w Pszczynie · fot. UM Pszczyna


Umowę partnerską burmistrz Dariusz Skrobol podpisał podczas Dni Pszczyny, dzięki temu osoby powyżej 60 roku życia, którzy staną się posiadaczami karty, będą mogli skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez około 1700 firm z całego kraju, które na dzień dzisiejszy są partnerami programu.

Do udziału w projekcie zgłosiło się już Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

- Kilka tygodni temu spotkałem się z seniorami z terenów naszej gminy, aby porozmawiać o działaniach związanych z zadaniami skierowanymi do grupy 60 +, co jest elementem mojego programu wyborczego. Jednym z pomysłów było przystąpienie do Ogólnopolskiej Karty Seniora. Umowa została podpisana. Zachęcam, aby odbierać karty i korzystać z wielu zniżek. Zrobimy wszystko, aby stale zwiększała się liczba partnerów z gminy Pszczyna. Projekt wsparły już takie instytucje, jak Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu - informuje burmistrz Skrobol.

Drogi Seniorze, jeżeli ukończyłeś 60 lat odbierz Ogólnopolską Kartę Seniora i korzystaj ze zniżek. Wystarczy, że:
  • zgłosisz się z ważnym dokumentem tożsamości do Urzędu Miejskiego w Pszczynie - Wydział Polityki Społecznej, 43-200 Pszczyna, ul. Dworcowa 30, piętro 2, pokój 23, tel. 32 449 38 78),
  • wypełnisz formularz zgłoszeniowy,
  • odbierzesz swoją Kartę Seniora i zaczniesz korzystać ze zniżek i rabatów w wielu punktach w całej Polsce.


Szczegóły na: www.pszczyna.pl/dla_mieszkancow/karta-seniora

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.