pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 grudnia 2005
  • wyświetleń: 2882

50 lat razem

50 lat razem
fot. Grzegorz Kloc


26 listopada w Urzędzie Stany Cywilnego w Pszczynie miało miejsce uroczyste spotkanie. Spotkali się bowiem ci ludzie którzy 50-lat temu na ślubnym kobiercu powiedzieli sakramentalne TAK. Były kwiaty, wspomnienia łzy radości i wzruszenia.

Przy filiżance kawy i ciastku opowieścią nie było końca. Podczas tego spotkania dostojnym jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie w imieniu Prezydenta RP wręczył Burmistrz Miasta Pszczyna Henryk Studzieński oraz Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Pszczyna Henryk Kądzielnik.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzą: Balcarek Franciszek i Genowefa - Jankowice, Beczała Józef i Lidia - Pszczyna, Garbocz Erwin i Alicja - Pszczyna, Grolik Józef i Maria - Jankowice, Jadach Józef i Weronika - Wisła Wielka, Kościelny Brunon i Marta - Jankowice, Kocima Konrad i Monika - Czarków, Mazur Józef i Aniela - Pszczyna, Nowok Ludwik i Marta - Wisła Wielka, Pastuszka Karol i Gertruda - Ćwiklice, Paździor Aleksander i Elżbieta - Pszczyna, Pękała Emil i Antonina - Czarków, Piech Jan i Cecylia - Pszczyna, Szweda Augustyn i Anna - Pszczyna, Szpek Klemens i Aniela - Wisła Wielka, Wala Józef i Halina - Pszczyna, Wojtala Franciszek i Cecylia - Pszczyna, Wyrobek Jan i Monika - Ćwiklice.

Gratulujemy!

Stanisław Pieprzyk / klub.pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.