Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 4 września 2019
  • wyświetleń: 2877

[WIDEO] Zespół Insekt nagrał teledysk do singla z nowej płyty

Pszczyńsko-goczałkowicki zespół Insekt nagrał teledysk do singla z nowej płyty. Zachęcamy do oglądania.Grupę Insekt tworzą mieszkańcy Pszczyny i Goczałkowic-Zdroju. W 2018 roku zespół zagrał podczas pszczyńskiego finału WOŚP, a także w ramach Dni Pszczyny.

- Insekt to nieokiełznane, hałaśliwe, rockowe trio. Nikt już nie pamięta skąd i kiedy się wzięło. Insekt to bezpańskie psy polskiego rocka, nieustannie kroczące swoją własną drogą, bez kagańca w postaci wytwórni, głusi na sugestie, by zwolnić i ucichnąć. Wydają płyty sami, grając, tak jak dyktuje im serce, czyli szczerze i bezkompromisowo. Muzycy goszczą zarówno w małych klubach, jak i na znanych festiwalach. Są wszędzie tam, gdzie mają ochotę grać. Na koncie mają kilka teledysków i utworów, których ciężko pozbyć się z głowy. Insekt jest uparty, brzęczący, niby to ładne, niby brzydkie, ale z pewnością nie da się przejść obok tego obojętnie - piszą o sobie członkowie zespołu.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.