pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2019
  • 2 września 2019
  • wyświetleń: 39597

Śmiertelny wypadek w Mikołowie. Nie żyje piłkarz Iskry Mateusz Witek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Bardzo smutne wiadomości napłynęły w sobotę do klubu Iskra Pszczyna. W wieku 21 lat zginął Mateusz Witek.

Mateusz Witek
Mateusz Witek zginął w wypadku samochodowym - miał 21 lat


W sobotę, 31 sierpnia w godzinach porannych w Mikołowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego, w którym śmierć poniósł piłkarz Iskry Pszczyna - Mateusz Witek. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów oraz relacji świadka zdarzenia wynika, że do zdarzenia doszło w chwili gdy kierowca Subaru (21-letni piłkarz) na wąskiej drodze chciał wykonać manewr wyprzedzania pojazdu znajdującego się przed nim. Wychylając się, uderzył w bok nadjeżdżającego z naprzeciwka Fiata, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Mikołowscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Śmiertelny wypadek w Mikołowie - 31.08.2019 · fot. 112Tychy, KPP Mikołów


Mateusz większość swojej piłkarskiej przygody spędził w młodzieżowych drużynach Górnika Zabrze. W barwach pszczyńskiej Iskry zadebiutował przed rokiem. Występując na co dzień na pozycji bocznego pomocnika od razu zaskarbił sobie serca kibiców i całego otoczenia klubu, zarażając wszystkich swoim niezwykłym optymizmem.

W pamięci piłkarzy i działaczy klubu pozostanie nie tylko jako dobrze wyszkolony technicznie, szybki i wybiegany zawodnik, ale także jako niezwykle pozytywny i zawsze uśmiechnięty kolega i przyjaciel.

Rodzinie śp. Mateusza, jego przyjaciołom i znajomym, zarząd klubu, zawodnicy oraz trenerzy MKS Iskra Pszczyna składają szczere kondolencje oraz wyrazy współczucia.

ups, BM / pless.pl, źródło: MKS Iskra Pszczyna, 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj