pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 26 sierpnia 2019
 • wyświetleń: 3002

Nowość BEST CJO: Kursy KIDDO i TEENER już w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

Szkoła językowa BEST Centrum Języków Obcych istnieje od 1996 roku a Oddział w Pszczynie od 2004. W ciągu dwudziestu trzech lat swojej działalności szkoła skutecznie dba o rozwój umiejętności językowych swoich klientów i profesjonalnie podchodzi do każdego słuchacza.

Co roku kursy językowe w sieci szkół BEST CJO kończy ponad 2000 kursantów - zarówno na kursach grupowych i indywidualnych, jak i przeprowadzanych w firmach czy instytucjach. Nie dziwi więc fakt że, szkoła od 8 lat uznawana jest przez prestiżowe wydawnictwo Warsaw Business Journal za jedną z 10 najlepszych szkół w Polsce i najlepszą z województwa śląskiego. Tak wysoką pozycję w rankingu BEST CJO zawdzięcza także umiejętności dostosowywania się do potrzeb klientów, tworząc nowe rodzaje kursów i doskonalenia swojej metody komunikacyjnej BEST Communication Method, a także wprowadzania co raz to nowszych rozwiązań metodycznych. Nie inaczej jest w tym roku szkolnym.NOWOŚĆ - przygoda z językiem od najmłodszych lat

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, szkoła językowa BEST CJO w tym roku szkolnym postanowiła wzbogacić swoją ofertę o zajęcia dla najmłodszych kursantów.
KIDDO MINI to ambitny i nowoczesny kurs językowy przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Program zajęć dostosowany jest do możliwości oraz naturalnego tempa nauki dzieci. Podczas zajęć lektorzy używają pięknych kolorowych pomocy wizualnych, ciekawych piosenek, rymowanek, elementów TPR (Total Physical Response) oraz angażujących kursantów zabaw językowych.

Best Kiddo Teener


Dla starszych dzieci (od lat 6 do 10) oraz młodzieży (od lat 11 do 15) sztab metodyków BEST CJO od kilku miesięcy opracowuje i unowocześnienie program zajęć! Teraz grupy dziecięce uczyć się będą metodą KIDDO (poziomy od A1.0 do A1.4) a młodzieżowe TEENER (poziomy A2, A2+, B1, B1+). To co cechuje nowe typy kursów to wykorzystywanie podczas zajęć ambitnych i interesujących materiałów, które rozwijają w uczniach umiejętność biegłej komunikacji w języku obcym. W grupie rówieśników, pod opieką  lektora dzieci i młodzież uczona jest zgodnie z wytycznymi metody komunikacyjnej, szybko osiąga łatwość w posługiwaniu się językiem obcym. Stosowana metoda nauczania kładzie szczególny nacisk na praktyczne umiejętności, takie jak: mówienie i rozumienie ze słuchu, jednak kurs pozwala także opanować inne sprawności językowe takie jak czytanie ze zrozumieniem oraz pisanie. W skład kursu jak zawsze w Best wchodzą następujące elementy:
 • Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów
 • Zajęcia z Native Speakerami (od poziomu Kiddo English 4)
 • Praca na profesjonalnych i nowoczesnych materiałach pod patronatem międzynarodowych wydawnictw m.in. Pearson, Hueber
 • Nauka w niewielkich grupach, w przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem multimediów
 • Stała opieka i wsparcie metodyków - lekcje są hospitowane i omawiane z lektorami
 • Ocena postępów - ocena opisowa, egzamin końcowy
 • Stały kontakt z rodzicem - szybki przepływ informacji za pośrednictwem e-dziennika, w którym znajdują się informacje na temat zajęć takie jak: temat lekcji, przerobiony materiał, numery ćwiczeń oraz stron z podręcznika, a także zadanie domowe na następne zajęcia
 • Dostęp do biblioteki oraz filmoteki językowej BEST oraz do platformy e-learningowej
 • Liczne imprezy kulturowe i językowe np. Olimpiada BEST czy konkursy filmowe


NOWOŚĆ - bogaty PAKIET MŁODEGO KURSANTA

W ramach kursów KIDDO i TEENER od tego roku szkolnego każdy uczeń otrzyma "Pakiet młodego kursanta" na który składać się będą następujące elementy:
 • podręcznik międzynarodowego wydawnictwa
 • zeszyt ćwiczeń (Kiddo)
 • dostęp do aplikacji mobilnej (Teener)
 • teczka z rączką,
 • zeszyt na notatki z zajęć,
 • długopis z logo BEST,
 • plan zajęć w 6 językach, 
 • e-learning do podręcznika, 
 • naklejki motywacyjne z planszą, 
 • nagroda niespodzianka za zebranie kompletu naklejek 
 • dwujęzyczny certyfikat ukończenia kursu


Uwaga! Pakiety mogą się różnić w zależności od poziomu grupy

Ponadto dla dzieci i młodzieży zainteresowanej nauką innego języka obcego niż angielski BEST CJO w ramach kursów Kiddo i Teener poszerzyło swoją ofertę o zajęcia z języka hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego.

Ostatnią nowością w tegorocznej ofercie jest możliwość nauki języka polskiego dla obcokrajowców przebywających na terenie naszego kraju. To doskonała sposobność aby nabyć kompetencje językowe, które umożliwią jeszcze szybsze i łatwiejsze zaaklimatyzowanie się w nowym środowisku i miejscu pracy.ZAPISY I DARMOWE LEKCJE POKAZOWE

Obecnie trwają zapisy na rok szkolny 2019/2020. W ofercie BEST CJO jak co roku dostępne są liczne kursy językowe dla dorosłych, młodzieży i dzieci na różnych poziomach zaawansowania z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego czy polskiego. Oprócz kursów standardowych (2x w tygodniu poniedziałki-środy lub wtorki-czwartki oraz 1x w tygodniu w piątki lub soboty) BEST CJO ma do zaoferowania także kursy konwersacyjne oraz grupy egzaminacyjne z języka angielskiego (FCE, CAE).

BEST CJO jak co roku zaprasza klientów oraz ich dzieci na lekcje pokazowe. Dzięki lekcji pokazowej kursanci będą mogli poznać nie tylko lektorów prowadzących zajęcia, ale również zapoznać się z metodę nauczania. W grupach dziecięcych i młodzieżowych lektorzy sprawdzą ponadto w sposób praktyczny wiedzę dzieci i pomogą przypisać je do odpowiednich grup. Po zajęciach pracownicy BEST przedstawią podczas prezentacji główne zalety BEST Communication Method i cechy kursów językowych w BEST CJO. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie są jeszcze do końca zdecydowane i chcą sprawdzić ofertę BEST CJO w praktyce.

Już dziś zapisz się na darmową lekcję pokazową! Liczba miejsc ograniczona.

BEST CJO


Uwaga: Zajęcia pokazowe wymagają wcześniejszego zapisu ze względu na ograniczoną ilość miejsc pod telefonem: 32 447 07 23 lub 500 169 048 Więcej informacji pod tym linkiem: www.bestcentrum.pl/lekcje-pokazowe

OSTATNIA TURA KURSU WAKACYJNEGO

Nie masz czasu na kurs całoroczny? BEST CJO zaprasza na ostatnią wrześniową turę kursów wakacyjnych Konwersacje przez wakacje. Są one skierowane do osób, które planują wyjazd, pracę lub studia za granicą jak i również do osób które chcą przełamać barierę mówienia, a także dla osób od których pracodawca wymaga znajomości języka obcego na poziomie komunikatywnym. Aktualnie BEST CJO zbiera chętnych na kurs angielskiego na poziomie podstawowym lub średniozaawansowanym i oferuje rabat aż 40%, co oznacza że cena kursu to tylko 350zł za 30 godzin lekcyjnych.

KURSY W BEST CJO TO MNÓSTWO KORZYŚCI!

Szkoła językowa BEST to nie tylko wykwalifikowana kadra lektorska, ale również dobrze wyposażone sale czy liczne bonusy wynikających z zapisu na kurs. W cenie kursu każdy klient bowiem otrzymuje:
 • zajęcia z doświadczonymi filologami oraz z lektorami zagranicznymi tzw. native speakers (w wypadku angielskiego od poziomu A2+),
 • podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego,
 • egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin ósmoklasisty, B2 First, C1 Advanced, PTE, TOEIC ),
 • konwersacje i warsztaty językowe w ferie zimowe,
 • dostęp do e-dziennika umożliwiający na bieżąco śledzenie tematów, ocen czy obecności,
 • dostęp do platformy e-learningowej w Strefie Studenta,
 • dostęp do biblioteki i filmoteki językowej,
 • konsultacje z lektorem,
 • olimpiada językowa z nagrodami - dla dzieci i młodzieży,
 • imprezy kulturalne - dla wszystkich słuchaczy,
 • dwujęzyczny certyfikat ukończenia kursu zgodny z wytycznymi MEN,
 • pomoc w uzyskaniu dofinansowania z UE dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich firm (w ramach Bazy Usług Rozwojowych).


RABAT SIERPNIOWY DLA CZYTELNIKÓW ALBO TABLET GRATIS!

Jak co toku szkoła językowa BEST przygotował dla czytelników naszego portalu RABAT SPECJALNY. Przychodząc do BEST CJO z wydrukiem 1-szej strony tego artykułu lub wpisując kod promocyjny pless.pl podczas zapisu on-line przez stronę www.bestcentrum.pl/zapisy otrzymają Państwo od BEST CJO rabat 120 zł na dowolnie wybrany kurs, który ważny będzie do 14.09.2019r.

To jednak nie wszystko - BEST CJO oferuje w tym roku jeszcze dwie wyjątkowe promocje - ZGARNIJ TABLET lub ZGARNIJ STÓWKĘ - Na czym polega promocja? To proste - każdy klient, który zapisze się na kurs i przyprowadzi znajomego, który nie był jeszcze nigdy kursantem BEST a który również dokona zapisu w BEST CJO, "zgarnie" 100zł a gdy takich znajomych będzie aż dwóch, wtedy "zgarnie’ tablet marki LENOVO!.  Szczegółowy opisy promocji znajdują się na stronie www.bestcentrum.pl.

Adresy szkół sieci BEST CJO:

BEST PSZCZYNA
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl

BEST CZECHOWICE-DZ.
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl

BEST TYCHY
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST BIERUŃ
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl