pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1554

Śpiewasz lub recytujesz? Dołącz do zespołu "Poezji i muzyki pod 13"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj

Rozpoczynamy nowy sezon spotkań z cyklu "Poezja i muzyka pod 13" oraz "Popołudnie dla dzieci". Chcemy rozszerzyć skład zespołu przygotowującego te spotkania. Zapraszamy osoby dorosłe lub prawie dorosłe, które lubią poezję śpiewaną i piosenkę aktorską i chciałyby razem z nami przygotowywać repertuar na kolejne wieczory oraz oczywiście prezentować osobiście te utwory - dołączcie do nas! Pomożemy zrealizować marzenia o występach na scenie, o pokazaniu swoich wokalnych możliwości i o rozwijaniu w sobie pasji artystycznych.

Dołącz do zespołu "Poezji i muzyki pod 13"


Nasze koncerty to prezentacja wierszy największych polskich poetów oraz pięknych piosenek polskich twórców dawnych i współczesnych. Cykl ten realizujemy już od ośmiu lat (raz w miesiącu).

Lubisz recytować? Lubisz śpiewać, a nie masz gdzie występować? To ogłoszenie jest dla ciebie! Następny sezon 2019/2020 może należeć też do Ciebie!

Zapraszamy też młodych i bardzo młodych wykonawców, którzy marzą o występach dla innych dzieci. "Popołudnie dla najmłodszych" to cykliczne koncerty dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. I tutaj też szukamy recytatorów i wokalistów. Co dwa miesiące przygotowujemy ciekawy program składający się z wierszy i piosenek dla dzieci.

Chętnych do dołączenia do zespołu zapraszamy serdecznie na spotkania:
  • piątek, 23 sierpnia godz. 17.00 do 18.00
  • sobota, 24 sierpnia godz. 11.00 do 12.00
  • piątek, 30 sierpnia godz. 17.00 do 18.00
  • sobota, 31 sierpnia godz. 11.00 do 12.00


Inne terminy do ustalenia telefonicznie: 692-506-120. Spotkanie w "13" ul. Bednarska.

Prosimy o przygotowanie piosenki lub wiersza w celu zaprezentowania swoich możliwości. Nie trzeba umieć na pamięć, do piosenki podkład na pendrive. Zapraszamy serdecznie!

Renata Zborowska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poezja i muzyka pod 13

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj