pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 4731

[ZDJĘCIA] Przebudowano ul. Bór II w Goczałkowicach-Zdroju

Zakończyła się przebudowa ul. Bór II w Goczałkowicach-Zdroju. Inwestycja warta prawie 1,7 mln zł została zlecona przez Urząd Gminy.

Przebudowa ul. Bór II w Goczałkowicach-Zdroju - 08.2019 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Asfalt na długości ponad 2300 mb w miejsce dziurawej nawierzchni, nowy przepust nad potokiem, a także nowe słupy oświetleniowe - to efekty właśnie zakończonej inwestycji, dzięki której mieszkańcy mogą korzystać z bezpiecznej drogi. Zadanie o wartości 1.696.234,17 zł wykonało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Raciborza, które wygrało przetarg ogłoszony przez Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój.

- Przebudowa znacznie poprawiła komfort, a także bezpieczeństwo poruszających się tą drogą - spacerowiczów, rowerzystów, kierowców. Taki był nasz cel. Przyczyniła się do tego nie tylko nowa nawierzchnia, ale także oświetlenie. W ramach inwestycji zamontowanych zostało 25 lamp - mówi Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

Przypomnijmy, w ramach zadania przebudowano drogę Bór II na długości całkowitej 2331 mb poprzez wykonanie warstw konstrukcyjnych z asfaltobetonu, wymieniono zniszczony przepust nad potokiem na nowy, wykonano oświetlenie na odcinku 850 m - zamontowano 25 słupów oświetleniowych wraz z oprawami oraz okablowaniem i szafą zasilania.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.