pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 1074

[Iskra Pszczyna] PP: Pewny awans

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Tydzień przed inauguracja ligowych zmagań Iskra rozegrała mecz pierwszej rundy Pucharu Polski Podokręgu Tychy. W starciu ze świeżo upieczoną A-klasową drużyną z Kobióra podopieczni Janusza Iłczyka kontrolowali przebieg meczu i pewnie awansowali do kolejnej fazy.

PP: LKS Leśnik Kobiór - Iskra Pszczyna 03.08.2019
fot. Andzejek


Wynik otworzył w 20 minucie Rakowski wykorzystując sytuację sam na sam, po długim dograniu przez Żelazę. A 10 minut przed przerwą wynik meczu ustalił Zawadzki, który popisał się ładnym uderzeniem zza linii szesnastego metra.

W drugiej odsłonie goście mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale nie zdołali już zmienić wyniku. Gospodarze z Kobióra momentami nawiązywali walkę, ale w decydujących momentach brakowało zdecydowania, toteż końcowe rozstrzygnięcie nie było zagrożone.

PP: LKS Leśnik Kobiór - MKS Iskra Pszczyna 03.08.2019 · fot. Andzejek


LKS Leśnik Kobiór - MKS Iskra Pszczyna 0:2 (0:2)
bramki: 0:1 Radosław Rakowski (20.), 0:2 Tomasz Zawadzki (34.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Piotr Kościelny (46. Wojciech Morkisz), Dawid Szromek, Paweł Zjawiński, Andrzej Żur, Kamil Kułagowski (46. Sławomir Piech), Mateusz Żelazo (46. Mateusz Pławecki), Tomasz Zawadzki (75. Wojciech Pośpiech), Tomasz Cempura, Kamil Komraus, Mateusz Witek (80. Bartosz Gogol), Radosław Rakowski (83. Jakub Borek).

W kolejnej rundzie poprzeczka powędruje wyżej, bowiem kolejną przeszkodą jest występujący w czwartej lidze zespół LKSu Goczałkowice.

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj