Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 3183

LGD Ziemia Pszczyńska zaprasza do miodomatów

Stowarzyszenie LGD "Ziemia Pszczyńska" zaprasza wszystkich smakoszy miodu do miodomatów - automatów przystosowanych do sprzedaży miodów od naszych lokalnych producentów.Miodomaty zostały zakupione w ramach projektu współpracy "Bee Friends"/ "Przyjaciele Pszczół", jaki nasza LGD realizowała ws współpracy ze Stowarzyszeniem LGD "Żywiecki Raj" oraz dwoma grupami z Chorwacji. Projekt został dofinansowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Dostęp do miodomatów mają zarówno mieszkańcy jak i turyści odwiedzający nasze tereny. Zakup urządzeń jest nowatorską metodą wykorzystania lokalnych zasobów, a materiały promocyjne znajdujące się na miodomatach, pozwolą na wzbogacenie wiedzy o naszych terenach, a także zapoznanie się z właściwościami miodów.

W automatach znajdą Państwo kilka rodzajów miodów w pojemnikach 260 ml oraz 500 ml. Zakupu można dokonać gotówkowo (bilon) oraz bezgotówkowo (karta płatnicza).

Serdecznie zapraszamy do 3 punktów znajdujących się na naszym obszarze w:
  • Uzdrowisku w Goczałkowicach-Zdroju (zakład przyrodoleczniczy);
  • Pokazowej Zagrodzie Żubrów w Pszczynie (budynek ekspozycyjny);
  • hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Bieruniu.


Dodatkowo osoby odwiedzjące Żywiecczyznę, mogą zakupić tamtejsze miody w miodomatach naszego partnera projektu. Urządzenia znajdą Państwo na terenie:
  • Galerii "Kolorowa" w Żywcu;
  • kolei linowo-terenowej na Górze Żar - stacja dolna;
  • w Pałacu w Łodygowicach.


Zachęcamy do zakupu miodów a także do zapoznania się z prezentacją podsumowującą projekt "Bee Friends"/ "Przyjaciele pszczół".

new / pless.pl, źródło: LGD Ziemia Pszczyńska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.