Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 lipca 2019
  • wyświetleń: 3833

Kierowali w stanie nietrzeźwości lub na sądowym zakazie

Z 2 promilami na motorowerze, z obowiązującym zakazem sądowym i zabronionym stężeniem alkoholu w organizmie lub po prostu "tylko" z orzeczeniem o zatrzymaniu prawa jazdy - taką nonszalancją na drodze nadal spotykają się policjanci z pszczyńskiej drogówki. Tym razem zdołano na czas wykluczyć z ruchu kolejnych niesfornych użytkowników. Pszczyńscy policjanci apelują do kierowców: oby kiedyś nie było za późno!

W sobotę przed 22.00 na ul. Fitelberga w Łące w ręce policjantów wpadł 52-latek, który przemierzał ulice wsi na swoim jednośladzie mając w organizmie około 2 promili alkoholu.

W niedzielę, mając przeszło pół promila alkoholu w organizmie i nadal obowiązujący sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, kierowca Audi po 8 rano jechał ul. Bielską w Pszczynie.

Też w niedzielę, i ponownie w Łące, z tym że na ul. Cieszyńskiej, na kontrolę drogówki natknął się kolejny amator jazdy z zatrzymanym prawej jazdy. Mieszkaniec powiatu pszczyńskiego kierował Seatem Alhambrą.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.