pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2019
  • 22 września 2019
  • wyświetleń: 13568

Zbiórka na rzecz Kamila z Góry. Mężczyzna musi przejść operację serca

Kamil, samotnie wychowujący córkę mieszkaniec Góry, pilnie potrzebuje środki na poważną operację serca. Mężczyzna spieniężył już część dorobku swojego życia, jednak kwota niezbędna do przeprowadzenia zabiegu jest większa. W tym celu uruchomił zbiórkę w serwisie zrzutka.pl.- Jako dziecko urodziłem się z wadą serca - dokładnie była to dziura w sercu, która do roku zarosła się bez żadnej operacji, lecz przez całe życie z tego powodu byłem pod kontrolą Poradni Kardiologicznej, cierpiąc na zastawkowe zwężenie aorty z licznymi powikłaniami - opowiada Kamil Sroka.

Dodaje, że przez 24 lata żył normalnie, nie przypuszczając, że coś może być nie tak. - Niespodziewanie nastąpiło pogorszenie mojej wady i wymagana jest operacja w trybie pilnym. Niestety koszta związane z operacją, leczeniem i rehabilitacją przewyższają moje najśmielsze oczekiwania. Część pieniędzy udało się zebrać z oszczędności, sprzedaży samochodu i domu rodzinnego, niestety nadal brakuje - opisuje i prosi o pomoc! - Dla ciebie to tylko złotówka, dla mnie szansa na odzyskanie dotychczasowego życia i dalszą opiekę nad córką, którą wychowuję po odejściu jej matki.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.