Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 lipca 2019
  • wyświetleń: 1294

Pościel 140x200 marki Hayka - komfort i oryginalny design

Materiał partnera:

Jednym z najlepszych sposobów na uczynienie z naszej sypialni przytulnego, ale także stylowego miejsca z duszą oraz charakterem, w którym relaks i wypoczynek to prawdziwa przyjemność, jest wybranie odpowiedniej, idealnie nam odpowiadającej pościeli. Piękna, modna pościel, która dobrze nam się kojarzy, jest wygodna i miła dla oka to klucz do sukcesu w trudnym zadaniu, jakim jest urządzanie sypialni. Absolutnie wyjątkową pościelą jest ta zaprojektowana i wykonana przez firmę Hayka, która zdobyła uznanie w branży, ale także została doceniona przez najbardziej wymagających klientów. Inspirowana naturą, przygodą, najlepszymi momentami z dzieciństwa, beztroską i lenistwem jest szansą na odpoczynek od codzienności i przeżycie komfortowej chwili wytchnienia.

Pościel 140x200 marki Hayka


Słoma - pościel inspirowana czasem beztroskiego dzieciństwaJedną z najciekawszych dostępnych pościeli zaprojektowanych przez firmę Hayka jest pościel 140x200 (pokaż produkty tej marki), wzór Słoma. Słoma to 100% bawełny o satynowym splocie z Certyfikatem OEKO-Tex® Standard 100. Powstała z inspiracji ponadczasową ideą snu na słomie, który niemal wszystkim kojarzy się z beztroskim dzieciństwem, lenistwem i błogim odpoczynkiem. Pościel 140x200, wzór Słoma świetnie się prezentuje, jest ciekawą wariacją pomysłu łączenia odpoczynku z otaczającą nas naturą. To z jednej strony oryginalny, nowoczesny projekt, a z drugiej odwołanie do tradycji, motywu słomy, który jest silnie zakorzeniony w podświadomości ludzkiej, dzięki czemu najlepiej wypełnia powierzone mu zadanie - umożliwia pełny relaks i odpoczynek.

Pościel 140x200 marki Hayka


Słoma, pościel 140x200, została starannie zaprojektowana i wykonana. Jest uszyta z satyny bawełnianej, dzięki czemu zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Precyzyjne wykonanie i najlepsze materiały sprawiają, że jest miękka, przyjemna w dotyku, idealna by się w niej zanurzyć i wypocząć najlepiej, jak to tylko możliwe. Słoma została nagrodzona prestiżowymi European Product Design Award oraz German Design Award. Doceniono jej niezwykły projekt, ciekawy pomysł, ponadczasową ideę, jakość wykonania i fotorealistyczny nadruk.

Pościel 140x200 marki Hayka


Alpejska łąka - pościel pełna spokoju i harmonii górInną wyjątkową alternatywą jest pościel 140x200, pościel satyna bawełna, wzór Alpejska łąka. Doskonale, precyzyjnie wykonana pościel z pięknym nadrukiem przywodzi na myśl relaks na łonie natury. Daje odpoczynek umysłowi, pozytywnie wpływa na nasz organizm wtedy, kiedy najbardziej potrzebujemy odpoczynku. Kolorystyka pozytywnie oddziałuje na umysł i umożliwia ukojenie nerwów po ciężkim dniu. Celem tego projektu pościeli było wywołanie spokoju, jaki panuje w Alpach. Nadruk jest efektowny, pasuje do wnętrza osób oryginalnych, które cenią sobie komfort i szukają pościeli, która w oczywisty sposób kojarzy się z harmonią i pięknem. Pościel 140x200, na której nadrukowana została malownicza połać zieleni, rośliny, zioła i łąkowe stworzenia w połączeniu z idealnie miękkim materiałem dała doskonały efekt, zachwycający nawet najbardziej wymagających.

Pościel 140x200 marki Hayka


Za sukcesem firmy Hayka stoi przede wszystkim wyjątkowość i oryginalność projektów pościeli oraz trafny dobór fototorealistycznych, pięknych nadruków. Wzory zostały wybrane w taki sposób, aby każdy z nich przywodził na myśl pozytywne, przyjemne skojarzenia, co z kolei przekłada się na lepszy wypoczynek. Nie bez znaczenia jest także to, że wzory zaproponowane przez firmę Hayka znacznie wyróżniają się na tle innych. Są oryginalne i sprawiają, że dzięki nim każde wnętrze staje się znacznie bardziej atrakcyjne. Mocną stroną pościeli Hayka jest ich profesjonalne wykonanie, mające odzwierciedlenie w precyzyjnym szyciu czy perfekcyjnie schowanych zamkach błyskawicznych. Najlepsze materiały i najwyższa jakość nadruków zaowocowały tym, że pościele świetnie się prezentują. Pościele zostały w całości wyprodukowane w Polsce, począwszy od ich zaprojektowania, na opakowaniu skończywszy. Są wytrzymałe i w miarę użytkowania nie tracą na idealnej prezencji. Są najlepszym wyborem dla wszystkich, którym zależy zarówno na praktycznej, jak i wizualnej stronie pościeli.