pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 lipca 2019
  • wyświetleń: 4933

Wybił szybę w szkole w Ćwiklicach, bo chciał coś zjeść i odpocząć

61-letni mieszkaniec Woli wybił szybę w szkole w Ćwiklicach. Przybyłym na miejsce zdarzenia policjantom mówił, że wybił szybę, bo chciał odpocząć i coś zjeść. Niestety, komfort, który chciał sobie zapewnić, kosztował dyrekcję szkoły prawie 500 złotych.

We wtorek, 23 lipca o godzinie 2.00 w nocy mężczyzna wybił szybę w oknie i wszedł do pokoju pedagoga szkolnego. Tuż po tym, o zdarzeniu został poinformowany dyżurny pszczyńskiej jednostki policji. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce, zastali w środku mężczyznę po spożyciu alkoholu.

Wolanin, gdy tylko wytrzeźwiał, został poinformowany, że już wkrótce do sądu zostanie skierowany wniosek o ukaranie go w sprawie o wykroczenie. Mężczyzna tłumaczył, że chciał tylko coś zjeść i odpocząć. 61-letni mieszkaniec Woli przyznał się do zniszczenia mienia, lecz, jak zaznaczył, resztę wyjaśnień złoży w sądzie.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.