Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 lipca 2019
  • wyświetleń: 14490

Potrącenie rowerzystki na Żorskiej w Pszczynie. Kobieta trafiła do szpitala

W czwartek, 25 lipca na ulicy Żorskiej w Pszczynie doszło do potrącenia rowerzystki. Według pierwotnych informacji, na miejsce miał udać się śmigłowiec LPR. Ze względu na to, że obrażenia rannej w wypadku rowerzystki okazały się mniej poważne niż początkowo sądzono, interwencja latającej karetki nie była jednak potrzebna. Mimo to kobieta została przetransportowana do szpitala.

Wypadek na ul. Żorskiej w Pszczynie
Wypadek na ul. Żorskiej w Pszczynie - 25.07.2019 · fot. Pszczyna i okolice - infromacje drogowe


Zdarzenie miało miejsce około godziny 11.10. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kobieta jechała na swoim jednośladzie po chodniku w kierunku centrum. Od Pszczyny natomiast jechał kierowca Renaulta Clio. Z jego relacji wynika, że stracił panowanie nad pojazdem, kiedy wykonał manewr w celu uniknięcia zderzenia z innym samochodem. Wprawdzie nie uderzył w tył jadącego przed nim auta, lecz zjechał na przeciwny pas ruchu, a ostatecznie wjechał na przylegający do niego chodnik. Nieszczęśliwie, korzystała z niego rowerzystka. Doszło do jej potrącenia. Ranna kobieta znalazła się pod opieką lekarzy. - opisuje zdarzenie asp. sztab. Karolina Błaszczyk.

Jaki był dokładny przebieg tego wypadku i kto zawinił, to wyjaśni dopiero postępowanie prowadzone przez pszczyńskich policjantów.

Wypadek na ul. Żorskiej w Pszczynie
Wypadek na ul. Żorskiej w Pszczynie - 25.07.2019 · fot. Pszczyna i okolice - infromacje drogowe

BM, sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.