Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 lipca 2019
  • wyświetleń: 4319

Wiktor bierze udział w konkursie m1talentshow.pl - można głosować

Materiał partnera:

Cześć, mam na imię Wiktor, mam niecałe 11 lat, pochodzę z Pszczyny, gdzie mieszkałem od urodzenia. Interesuję się wieloma rzeczami, ale najbardziej porywa mnie muzyka. Nie mam na koncie żadnych publicznych występów i dotąd śpiewałem tylko w gronie najbliższych osób.

wiktor
Wiktor bierze udział w konkursie m1talentshow.pl


Ostatnio jednak postanowiłem wziąć udział w konkursie organizowanym przez Centrum Handlowe M1 w Zabrzu - m1talentshow.pl. Zgłosiło się tam bardzo wiele utalentowanych osób: jedne pięknie śpiewają, inne tańczą, jeszcze inne pokazują swoje inne talenty. I choć konkurencja jest ogromna, a ja jestem w stresie od momentu zgłoszenia to postanowiłem powalczyć z tymi wszystkimi wybitnymi osobami. Wiem, że wiele z nich śpiewa dużo ładniej niż ja, ale moim marzeniem jest by moje śpiewanie trafiło choć do kilku ludzi i sprawiło, że poczują się lepiej. Dlatego też bardzo proszę wszystkich, którym choć trochę spodoba się moje wykonanie o oddanie na mnie swojego głosu.

Głosuje się na stronie m1talentshow.pl poprzez klikniecie na prostokąt: głosuję. Nie trzeba się logować, podawać żadnych swoich danych, wystarczy jeden klik.

Poniżej link do mojego zgłoszenia:

wiktor


Bardzo dziękuję wszystkim: i tym, którzy oddadzą na mnie głos i tym nie głosującym również.