pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 lipca 2019
  • 28 lipca 2019
  • wyświetleń: 3224

Akcja "Prowadzę Jestem Trzeźwy" w kościele w Pszczynie

Za nami:

W najbliższą niedzielę o godzinie 9.00 z okazji dnia Św. Krzysztofa, patrona podróżnych w Kościele Wszystkich Świętych w Pszczynie odbędzie się akcja "Prowadzę Jestem Trzeźwy".

prowadze jestem trzeźwy
Akcja "Prowadzę Jestem Trzeźwy" · fot. mat. prasowe


W ramach akcji wszyscy kierowcy otrzymają naklejki na samochody "Prowadzę Jestem Trzeźwy".

Akcja miała swój początek w 1999 roku, a jej hasłem wówczas było "Nie piję". Przez pierwsze lata swoim zasięgiem obejmowała południową Polskę, w 2006 roku zyskała charakter ogólnopolski, by w 2010 roku wyjść
poza granice naszego kraju. - Z niesłabnącą konsekwencją od lat apelujemy do rozsądku Polaków językiem kampanii "Prowadzę, jestem trzeźwy. Życzmy sobie wzajemnie, by w tę podróż wyruszyli z nami wszyscy świadomi kierowcy - mówią inicjatorzy i dodają: - Jesteśmy widoczni w prasie, telewizji, internecie, na plakatach w przestrzeni miejskiej, w pubach, klubach, szkołach jazdy, w środkach komunikacji miejskiej. Słychać nas w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych.

W tym roku w kampanię włączą się między innymi: Bartosz Ostałowski (drifter, który prowadzi stopami), Wojciech Chuchała (rajdowy Mistrz Polski i Europy), Rafał Patyra (dziennikarz TVP Sport) oraz Adam Giza (dziennikarz TVP).

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.