Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 lipca 2019
  • 23 lipca 2019
  • wyświetleń: 2819

We wtorek ulica Krucza będzie nieprzejezdna. Objazd do kopalni

Za nami:

We wtorek, 23 lipca planowane jest wyłączenie z ruchu ul. Kruczej. Zmiany w organizacji ruchu są spowodowane gruntownym remontem drogi na odcinku od ul. Wodzisławskiej do kopalni.

We wtorek ulica Krucza będzie nieprzejezdna
We wtorek ulica Krucza będzie nieprzejezdna · fot. UG Pawłowice


Objazd będzie prowadził ul. Orlą w Pniówku i ul. Słowików od kopalni w stronę w ul. Wodzisławskiej (ruch jednokierunkowy), czyli odwrotnie niż dotychczas. Nie będzie również możliwy wyjazd na ul. Kruczą z ul. Polnej. Autobusy komunikacji lokalnej i Międzygminnego Związku Komunikacyjnego również mają wyznaczone objazdy.

Do kopalni objazdem będą dojeżdżać tylko te kursy linii MZK nr 307, 118 i 128, które zagwarantują pracownikom dojazd do pracy i powrót ze zmian rozpoczynających się o godz. 6.00; 12.00; 14.00; 18.00; 22.00 i 24.00 (od poniedziałku do piątku), a w soboty i niedziele na zmiany o godz. 6.00 i 14.00. Trasa kursów w pozostałych godzinach będzie przebiegać ul. Pszczyńską w Jastrzębiu-Zdroju i ul. Wodzisławską w Pawłowicach do przystanku "Pawłowice Centrum TARG", z pominięciem przystanków: "Pniówek Orla"," Pniówek Wieś" i "Pniówek KWK".

Jeżeli chodzi o komunikację lokalną - na czas zamknięcia ul. Kruczej kursy linii L-1 i L4 będą zawieszone na przystankach "Pniówek KWK" i "Pniówek Wieś". Dla linii L-1 trasa przejazdu zakończy się więc na przystanku "Pawłowice Skrzyżowanie", a dla linii L-4 na przystanku "Pawłowice Osiedle Sklep". Szczegółowe informacje zostaną również wywieszone na przystankach.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.