Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 lipca 2019
  • wyświetleń: 7214

Alicja Janosz wystąpiła w programie Dzień Dobry TVN

W sobotę na antenie TVN wystąpiła Alicja Janosz. Wokalistka opowiadała o nowych projektach muzycznych, z których jeden będzie skierowany do dzieci.

Alicja Janosz, TVN,
Alicja Janosz wystąpiła w programie Dzień Dobry TVN · fot. dziendobry.tvn.pl


Alicja Janosz na scenie jest od dziecka. Teraz swoją muzyczną przygodą chce zarazić najmłodszych. Alicja uczy muzyki w przedszkolu. Maluchy uwielbiają zajęcia z Panią Alą.

- Wiem, odkąd jestem mamą i temat bliskości i rodzicielstwa stał się dla mnie ważny i jest częścią mojego życia, że dzieci są odkrywcami z natury. Są najlepszymi naukowcami na świecie. Jak tylko stworzymy im przestrzeń służącą ich rozwojowi, one to wykorzystają. W niesamowity, nieprzewidywalny przez nas dorosłych sposób - przyznała Alicja.

W czasie wolnym Alicja razem z mężem nagrywają pierwszą płytę z piosenkami dla dzieci. - To będzie muzyka wielogatunkowa. Słuchamy różnej muzyki z Alicją. Nie chcieliśmy się zamykać na jeden styl muzyczny. Przez to ta płyta nabierze takiego waloru edukacyjnego. To jest moja przestrzeń. Kocham to. To jest dla mnie tak naturalne, jak nic muzycznego wcześniej - podsumowała Alicja.

Cały materiał (dwa nagrania) możecie obejrzeć na stronie: dziendobry.tvn.pl/a/ala-janosz-w-muzyczny-swiecie-dzieci

new / pless.pl, źródło: TVN

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.