pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 lipca 2019
  • 13 lipca 2019
  • wyświetleń: 4623

[WIDEO] Przystań Ocalenie obchodzi swoje 18-te urodziny

Osiemnaście lat temu powstała Przystań Ocalenie i od tego momentu zostały uratowane setki zwierząt. Priorytetem Fundacji jest stworzenie domu dla aktualnych i przyszłych podopiecznych. Ciepły kąt znajdują tam schorowane, często wykończone do granic możliwości zwierzęta.

Loading...


Przystań Ocalenie działalność prowadzi o wiele dłużej, jednak 18 lat temu zakupiono gospodarstwo w Ćwiklicach, aby podopieczni mieli ciepły i suchy kąt do schronienia. Stworzono dom dla zwierząt, które zostały bardzo skrzywdzone i odtrącone, a w efekcie odebrane poprzednim właścicielom za złe traktowanie. Trafiły tam również takie stworzenia, które miały być przeznaczone na rzeź, lecz dzięki dobrym sercom ludzi z Przystani i osobom prywatnym, mogą wciąż żyć. Dziś pod opieką Fundacji jest ponad pół tysiąca zwierząt.

- Wciąż są z nami pierwsi ocaleni - Tyszek i Kasztanek, od których wszystko się zaczęło i dzięki którym powstała Przystań Ocalenie. Wtedy byli kilkumiesięcznymi źrebakami, które wykupiliśmy, aby symbolicznie uratować życie. Od tego się zaczęło, od nich i od trzeciego źrebaka, na którego ocalenie zabrakło nam pieniędzy. Chcieliśmy coś zrobić, aby już nigdy nie brakło pieniędzy na ocalenie życia i tak powstała Przystań Ocalenie - mówi Dominik Nawa z Przystani Ocalenie.

Fundacja Przystań Ocalenie utrzymuje się tylko z tego, co otrzyma od ludzi, dlatego tak ważne jest to, by nie być obojętnym i ruszyć im z pomocą. Właściciele zachęcają do wspólnego świętowania i proszą o wsparcie.

Jeśli chcesz pomóc, wyślij SMS o treści OCALENIE na numer:
Numer 7248- koszt sms-a 2,46 zł z VAT
Numer 74567- koszt sms-a 4,92 zł z VAT
Numer 79996- koszt sms-a 11,07 z VAT

Pieniądze można też wpłacić na konto:

29 1750 0012 0000 0000 2212 8288 z dopiskiem "18 lat"
Przystań Ocalenie,
ul. Kombatantów 134,
43-229 Ćwiklice
PayPal wskazując adres e-mail: przystanocalenie@interia.pl

- Pięknie dziękujemy za to, że z nami jesteście i nieustannie polecamy się Waszej pamięci. Prosimy nie zapominajcie o nas, bądźcie z nami przez co najmniej kolejnych 18 lat. 18-te urodziny to wyjątkowe urodziny. Z tej okazji zapraszamy do Przystaniowego Sklepiku. Tam zrobicie zakupy dla mieszkańców Przystani Ocalenie, którzy ogromnie się ucieszą - zachęcają opiekunowie zwierząt.

BM, NB / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.