pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 lipca 2019
  • wyświetleń: 5008

65-letni rowerzysta uderzył w znak drogowy. Miał ponad 2 promile

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

65-latek pijany jechał na rowerze i uderzył w znak drogowy. Przypadkowy przechodzień nie pozostał obojętny wobec nagannego zachowania uczestnika ruchu i poinformował o tym miejscowych policjantów.

W sobotę, 29 czerwca kilka minut po godzinie 19.00 dyżurny pszczyńskiej komendy odebrał zgłoszenie dotyczące pijanego rowerzysty. Wynikało z niego, że straszy mężczyzna podróżujący na swoim jednośladzie ul. Jeziorną w Goczałkowicach-Zdroju uderzył w znak drogowy. 65-latek doznał urazu głowy, dlatego też niezbędna okazała się interwencja służb medycznych. W szpitalu niestety okazało się, że poza obrażeniami głowy, mężczyzna był również nietrzeźwy - miał w swoim organizmie przeszło 2 promile alkoholu. Jak tylko opuści szpital swoje zachowanie będzie musiał wytłumaczyć na komendzie.

- Panu, który zareagował i powiadomił dyżurnego pszczyńskiej jednostki policji, dziękujemy za poświęcenie i gratulujemy. Dzięki takiej postawie oraz przekazanej informacji stróże prawa mogli szybko podjąć interwencję i prawdopodobnie zapobiegli drogowej tragedii. To przykład prawidłowego działania w myśl kampanii "Nie reagujesz - akceptujesz", której głównym celem jest wzbudzenie w społeczeństwie braku akceptacji na zachowania negatywne, przestępcze i uciążliwe - informują policjanci.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj