Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 czerwca 2019
  • 30 czerwca 2019
  • wyświetleń: 11884

W wakacje codziennie do Pragi! Leo Express pojedzie przez Pszczynę

Wakacje sprzyjają podróżom! Od 28 czerwca czeski przewoźnik Leo Express oferuje codzienne połączenie kolejowe ze stolicą Czech.

W wakacje codziennie do Pragi
fot. Leo Express


Pociągi odjeżdżać będą codziennie wczesnym rankiem ze stacji Kraków Główny i zatrzymując się m.in. w Krzeszowicach, Trzebini, Jaworznie, Mysłowicach, Katowicach, Tychach, Pszczynie i Zebrzydowicach do Pragi będą docierać kilka minut po godzinie 11. Cała podróż zajmować będzie niewiele ponad 6 godzin. Ważne jest to, że czeski przewoźnik honoruje polskie zniżki i ulgi ustawowe.

Leo Express w pociągach oferuje wiele udogodnień w tym opiekę stewarda, bezpłatne napoje i przekąski, gniazdka elektryczne, darmowe wi-fi w całym pociągu, a także specjalny przedział dla najmłodszych wyposażony w gry i zabawki.

W wakacje codziennie do Pragi
fot. Leo Express


Codzienne kursy do Pragi zaczynają się 28 czerwca i trwają przez cały okres wakacyjny! Do Czech warto więc wybrać się z bliskimi - wykorzystując przy zakupie kod promocyjny " LEOLATO " drugi bilet otrzymuje się za darmo! Więcej informacji na temat promocji oraz rozkład jazdy można znaleźć na stronie: www.leoexpress.com/pl/bezposrednie-polaczenie-kolejowe-do-pragi

Zachęcamy również do odwiedzin profilów czeskiego przewoźnika w mediach społecznościowych - facebook.com/leoexpresspl

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.