Wiadomości

  • 26 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4147

Przebudowa boisk przy SP nr 2 w Pawłowicach

Właśnie ruszyły prace dotyczące przebudowy boisk przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach. Od września będzie można zagrać w piłkę ręczną, koszykówkę lub siatkówkę na odnowionych nawierzchniach asfaltowych boisk.

SP nr 2 w Pawłowicach z nowymi boiskami
SP nr 2 w Pawłowicach będzie miało nowe boiska. · fot. UG Pawłowice


W ramach zadania wyremontowane zostaną także trybuny i piłkochwyty. Firma Leszka Kułaka - Budownictwo Sportowe, Inżynieria Krajobrazu ze Skwierzyna, zajmie się odwodnieniem boisk, wymieni kostkę brukową, a pomiędzy boiskami do siatkówki i piłki ręcznej zbuduje chodnik. Planowany koszt remontu to 649.293,69 zł brutto.

Przypominamy, że w maju tego roku przy szkole wyremontowano także czterotorową, poliuretanowej, bezpieczną dla biegaczy bieżnię. Dodatkowo wybudowany został rozbieg z piaskownicą do skoku w dal oraz prosty odcinek na dystans 100 metrów.

new / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj