Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 czerwca 2019
  • 18 czerwca 2019
  • wyświetleń: 15832

Będzie nowy dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu

Jeszcze w tym roku dojdzie do zmiany na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie. Po wielu latach pracy z tą instytucją pożegna się Dariusz Zuber.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące
Ośrodek Sportów Wodnych w Łące jest jednym z obiektów zarządzanych przez MORiS. · fot. BM / pless.pl


12 czerwca w Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się ogłoszenie o naborze na stanowisko dyrektora MORiS-u.

- Burmistrz zgodnie ze swoimi kompetencjami podjął decyzję o zakończeniu współpracy z obecnym dyrektorem MORiS-u - krótko komentuje tę sytuację rzecznik Urzędu Miejskiego w Pszczynie, Piotr Łapa.

Dotychczasowy dyrektor został zwolniony ze świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia, który potrwa do końca sierpnia. Jak udało nam się ustalić, do momentu wyłonienia nowego szefa MORiSu, obowiązki dyrektora pełni Marzanna Helbik.

Przypomnijmy, że w zarządzaniu Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie są między innymi: stadion miejski przy ulicy Bogedaina, hala sportowa przy ulicy Basztowej, a także Ośrodek Sportów Wodnych w Łące i sezonowo lodowisko na pszczyńskim rynku.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.