Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 czerwca 2019
  • wyświetleń: 12823

Kolizja na skrzyżowaniu DK-1 z ul. Hallera: Lexus uderzył w motocykl

W czwartek, 13 czerwca około godziny 9.10 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 z ul. Hallera w Pszczynie doszło do trzech kolizji. Jedna z nich wyglądała bardzo groźnie.

Kolizja samochodu z motocyklem na skrzyżowaniu DK-1 z ul. Hallera w Pszczynie - 13.06.2019 · fot. sid / pless.pl


Najpierw na pasie w stronę Katowic doszło do niegroźnej kolizji dwóch samochodów. Na miejsce przyjechał patrol policji, który wraz z uczestnikami zdarzenia zatrzymał się na poboczu w celu przeprowadzenia niezbędnych czynności. Droga w tym miejscu była przejezdna.

Niedługo później na pasie w przeciwnym kierunku - w stronę Bielska-Białej - utworzył się korek. Kierowca Lexusa prawdopodobnie zagapił się i uderzył w tył motocykla, który z kolei najechał na tył poprzedzającego go Fiata. Zdarzenie wyglądało groźnie, jednak - jak wynika ze wstępnych informacji - w jego wyniku nikt nie ucierpiał. Na miejsce zadysponowano policję oraz straż pożarną.

Do trzeciej kolizji doszło chwilę później, również na pasie prowadzącym w stronę Bielska-Białej. Na szczęście zdarzenie nie było poważne w skutkach.

Kierowcy jadący w stronę Bielska-Białej muszą liczyć się z utrudnieniami, w tym miejscu utworzył się spory korek. Jednocześnie apelujemy do prowadzących pojazdy o zachowanie ostrożności i koncentrację.

BM, sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.