Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2990

Sklep Kawka: Przygotuj swój ekspres do dalszej pracy!

Artykuł sponsorowany:

Ekspres do kawy znajduje się w wielu domach. Najczęściej wybór pada na "automat" - jedno kliknięcie i kawa gotowa! Jednak wiemy, że sporo osób nie ma pojęcia o konieczności czyszczenia całej maszyny - spotykamy się z takimi opiniami na co dzień. Warto wiedzieć, że cały ten proces ma wpływ na smak napoju - a dzięki regularnemu czyszczeniu przedłużymy żywotność ekspresu!

sklep kawka


Raz w roku warto oddać swój ekspres w ręce fachowców - na przykład takich jak nasi! Serwis naszej firmy gwarantuje kompleksowe czyszczenie, odkamienianie i sprawdzenie poprawności działania - teraz w promocyjnej cenie! Od dziś aż do końca sierpnia, każdy kto powierzy swoją maszynę w ręce naszych ekspertów za usługę zapłaci tylko 80 zł brutto (cena regularna: 123 zł brutto). Nasi fachowcy dbają nie tylko o ekspresy domowe, ale o profesjonalne sprzęty gastronomiczne na terenie całej Polski.

sklep kawka


"Po co to czyścić, jak robię kawę 2 razy na dzień", "Samą wodą wystarczy przepłukać", "Kawę z mlekiem robię 3 razy w tygodniu, po co czyścić ten system!" - to tylko niektóre z opinii klientów, jakie nie raz słyszymy. Staramy się uświadamiać każdego z osobna, jak wielki wpływ ma czyszczenie na smak kawy! Pamiętajcie, że samo wsypanie ziaren, napełnienie zbiornika wodą i podstawienie mleka nie wystarczy. Mleko przechodząc przez cały system spieniania pozostawia wiele bakterii i nieprzyjemny zapach - chyba każdy wie, że to dość nieprzyjemne? :) Dlatego po kompleksowym, dogłębnym czyszczeniu przez naszych serwisantów koniecznie zaopatrzcie się w produkty do czyszczenia marki Cafetto - bezpieczne dla ekspresu i środowiska, biodegradowalne i stworzone specjalnie do kontaktu z żywnością.

sklep kawka


Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń jeśli masz jakieś pytania - śmiało, odpowiemy!

Ekspresy prosimy dostarczać do Sklepu Kawka, ulica Dworcowa 25 w Pszczynie. Numer kontaktowy: 32 449 55 49.Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 9:30-17:30
  • wtorek-piątek: 7:30-17:30
  • sobota: 9:00-13:00


Numer kontaktowy do serwisanta: 797 577 575.