pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 maja 2019
  • 4 czerwca 2019
  • wyświetleń: 6273

[ZDJĘCIA] Frele, 8 lat w Tybecie i Lao Che zagrali w Strumieniu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "M-GOK Strumień" podaj

Tradycyjnie już pierwszy weekend czerwca to w Gminie Strumień wielkie świętowanie w związku z organizowaną przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury na strumieńskim Rynku Staromiejską Wiosną.

Koncert Andrzeja Sikorowskiego z córką Mają na Staromiejskiej Wiośnie w Strumieniu - 01.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Dwa dni Święta Strumienia były nasycone niezwykłymi wydarzeniami z udziałem wyjątkowych wykonawców. W sobotę chętni bawili się między innymi przy dźwiękach legendarnych i doskonale znanych utworów zespołu Dżem w wykonaniu Skazanych Na Bluesa i Macieja Lipiny, odtwórcy głównej roli w spektaklu "Skazany na Bluesa", teatralnej adaptacji kultowego filmu opowiadającego losy Ryśka Riedla. Udany sobotni wieczór zapewnili również Andrzej i Maja Sikorowscy. Andrzej Sikorowski to lider zespołu Pod Budą. Podczas koncertu na strumieńskim Rynku można było usłyszeć najbardziej popularne utwory tego zespołu.

W niedzielę światowe hity okraszone dawką dobrego humoru w osobliwych, śląskich aranżacjach zaprezentowały popularne Frele. Nie zabrakło również lokalnego akcentu w postaci koncertu strumieńskiej grupy rockowej 8 lat w Tybecie, która po raz pierwszy podczas koncertu plenerowego zaprezentowała w całości materiał z debiutanckiego albumu "Betonu nie spalą".

Loading...


Gwiazdą wieczoru był zespół Lao Che, który zagrał między innymi utwory z pokrytej złotem i nagrodzonej Fryderykiem płyty "Wiedza o społeczeństwie".

Loading...

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

M-GOK Strumień

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "M-GOK Strumień" podaj