pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 maja 2019
  • wyświetleń: 11307

6-latek wypadł z okna na pierwszym piętrze, zabrał go śmigłowiec

We wtorek 6-letni chłopiec wypadł z okna. Dziecko z bólem brzucha zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala. W chwili zdarzenia matka była trzeźwa i przebywała na parterze budynku, gdzie opiekowała się dwójką młodszych dzieci.

Zdarzenie miało miejsce na terenie jednego z sołectw gminy Pszczyna. Policja nie podaje jednak konkretnej miejscowości. Doszło do tego w budynku jednorodzinnym

Na chwilę obecną wiadomo, że w chwili, kiedy to się stało, matka przebywała w domu z trójką dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Od rana zajmowała się niezwykle absorbująca trójką maluchów. Usłyszała niepokojące odgłosy, kiedy przebywała na parterze. Okazało się, że jej najstarszy syn otworzył okno i wyszedł na parapet. Niestety spadł z niego i wkrótce po tym, jak wszedł do domu, zaczął skarżyć się na ból brzucha.

Został zabrany do szpitala z podejrzeniem krwotoku wewnętrznego.

Zgodnie z art. 106 Kodeksu wykroczeń kto, mając obowiązek opieki lub nadzoru nad małoletnim do lat 7 albo nad inną osobą niezdolną rozpoznać lub obronić się przed niebezpieczeństwem, dopuszcza do jej przebywania w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia człowieka, podlega karze grzywny albo karze nagany.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.