pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 maja 2019
  • 25 maja 2019
  • wyświetleń: 4329

Pszczyński zespół w półfinale Antyfestu Antyradia. Głosowanie

Za nami:

Pszczyński zespół Insekt ma szansę zagrać u boku gwiazd Najpiękniejszego Festiwalu Świata Pol'and'Rock w Kostrzynie nad Odrą, a także nagrać profesjonalną płytę w Izabelin Studio. Trwa głosowanie w ramach półfinału Antyfestu Antyradia.Grupę Insekt tworzą mieszkańcy Pszczyny i Goczałkowic-Zdroju. W 2018 roku zespół zagrał podczas pszczyńskiego finału WOŚP, a także w ramach Dni Pszczyny. Teraz ma szansę otrzymania prestiżowej statuetki - "Złotej Kosy" i kampanii promocyjnej w Antyradiu, nagrania własnej płyty w Izabelin Studio, otrzyma kampanię promocyjną w Antyradiu, a także występu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata Pol'and'Rock. Aby tak się stało trzeba wesprzeć grupę w głosowaniu. Codziennie można oddać głos na stronie: www.antyradio.pl/Radio/Antyfest-Antyradia-2019. Głosowanie trwa do 26 maja.

3 czerwca redakcja poda nazwy pięciu finalistów, którzy zaprezentują się publiczności na żywo podczas koncertu w klubie C.K. Wiatrak w Zabrzu. Zwycięzcę wyłoni jury.

- Insekt to nieokiełznane, hałaśliwe, rockowe trio. Nikt już nie pamięta skąd i kiedy się wzięło. Insekt to bezpańskie psy polskiego rocka, nieustannie kroczące swoją własną drogą, bez kagańca w postaci wytwórni, głusi na sugestie, by zwolnić i ucichnąć. Wydają płyty sami, grając, tak jak dyktuje im serce, czyli szczerze i bezkompromisowo. Muzycy goszczą zarówno w małych klubach, jak i na znanych festiwalach. Są wszędzie tam, gdzie mają ochotę grać. Na koncie mają kilka teledysków i utworów, których ciężko pozbyć się z głowy. Insekt jest uparty, brzęczący, niby to ładne, niby brzydkie, ale z pewnością nie da się przejść obok tego obojętnie - piszą o sobie członkowie zespołu.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.