Reklama

Wiadomości

  • 9 czerwca 2019
  • 19 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 28676

[FOTO] Beach party w Łące. Wystąpił raper ReTo, była Eksplozja Kolorów

Za nami II edycja gorącej imprezy na plaży w Łące! 14 sierpnia na terenie Ośrodka Sportów Wodnych odbyło się beach party, którego gwiazdą był będzie ReTo! Wydarzeniu towarzyszyła Eksplozja Kolorów!

Beach Party w Łące - 14.08.2019 · fot. NaM


Eksplozja Kolorów to popularna zabawa, która polega na wyrzucaniu w górę Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.ReTo (właściwie Igor Bugajczyk) to polski raper i autor tekstów. Muzyk związany jest z wytwórnią NewBadLabel. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Quebonafide, Borixon, Guzior, Smolasty i Żabson.

10 listopada 2017 roku premierę miał jego pierwszy legalny album K R U K. Płyta dotarła do 5. miejsca Polskiej listy sprzedaży - OLiS. 29 czerwca 2018 roku premierę miała jego druga, legalna, płyta - BOA, która miesiąc po premierze pokryła się złotem, a w kwietniu 2019 r. platyną oraz dotarła do 1. miejsca polskiej listy przebojów OLiS.

new, BM / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj