pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 maja 2019
  • wyświetleń: 7100

Pijani kierowcy: 21-latek - 2,65 promila, 41-latek - ponad 3 promile

Pierwszy lub kolejny raz, wsiadają za przysłowiowe kółko i z niedozwoloną ilością alkoholu w organizmie wyruszają w trasę. W ręce pszczyńskich policjantów wpadł z prawie 3 promilami alkoholu w organizmie obywatel Ukrainy i ze znacznie przekroczoną "trójką" 41- latek, który dodatkowo miał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

W niedzielę z ruchu został wykluczony 21-letni obywatel Ukrainy. Jechał kwadrans po 22.00 ulicą Pszczyńską w Kobielicach. Kierował Peugeotem z wynikiem 2,65 promila.

Dzień wcześniej, z wyższym wynikiem stanu nietrzeźwości został zatrzymany do kontroli drogowej 41-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego. Mężczyzna miał 1,50 mg/l, co w przeliczeniu daje przeszło 3 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie pół godziny po 17.00 jechał ulicą Cieszyńską w Wiśle Wielkiej,mając dodatkowo sądowy zakaz kierowania autami.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.