pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 maja 2019
  • wyświetleń: 1859

Gazetki promocyjne i lista zakupów w jednym miejscu - aplikacja Blix

Materiał partnera:

Planując zakupy, sporządzasz listę produktów do kupienia na kartce? Co tydzień odwiedzasz ulubione sklepy, aby otrzymać gazetkę promocyjną? Zapomnij o tym - z aplikacją Blix będziesz na bieżąco z promocjami i ułatwisz sobie robienie codziennych zakupów. Dowiedz się, jak ona działa.

Gazetki promocyjne i lista zakupów


Czym jest i komu jest dedykowana aplikacja Blix?Aplikacja Blix zbiera w jednym miejscu informacje o wszystkich gazetkach promocyjnych i wysyła użytkownikowi powiadomienie, gdy pojawia się nowa gazetka. Po zainstalowaniu aplikacji w swoim smartfonie, będziesz miał dostęp do gazetek z ulubionych sklepów i będziesz mógł je przeglądać w dowolnym momencie. W ten sposób przyczynisz się też do ochrony środowiska naturalnego i przy okazji nie będziesz gromadził makulatury w swoim mieszkaniu.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji Blix, musisz ją zainstalować na swoim telefonie. Znajdziesz ją w sklepach Google Play i App Store. Korzystanie z aplikacji jest intuicyjne, a jej plusem są też dodatkowe funkcje. Przyda się ona wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić czas, robiąc codzienne zakupy. Po aplikację Blix powinny także sięgnąć osoby skrupulatnie prowadzące domowy budżet. Kupowanie na promocjach to źródło dodatkowych oszczędności.

Jeżeli interesuje Cię wyłącznie przeglądanie gazetek promocyjnych (np. gazetek Biedronki), możesz to zrobić, korzystając ze strony internetowej https://blix.pl/.

Twórz listy zakupowe, korzystając z aplikacji BlixAtutem aplikacji Blix jest możliwość dodawania produktów do listy zakupowej. Przeglądając gazetki zakupowe z ulubionych sklepów, możesz szybko zorientować się w aktualnych promocjach i dodać do listy produkty, które Cię zainteresowały.

Tworzenie list zakupowych to sposób, aby zaoszczędzić czas podczas codziennych zakupów - wchodząc do sklepu, nie musisz zastanawiać się, czego potrzebujesz. Dodatkowo masz pewność, że o niczym nie zapomnisz. Lista zakupowa w smartfonie jest też wygodniejsza niż lista sporządzona odręcznie na kartce papieru.

Dysponując listą zakupową z informacjami o cenach poszczególnych produktów, możesz też sprawdzić, czy rachunek, który otrzymałeś przy kasie nie jest zawyżony. To kolejna zaleta korzystania z aplikacji Blix.

Karty lojalnościowe w formie elektronicznejChcąc przyciągnąć do siebie klientów, sieci handlowe nie tylko systematycznie tworzą promocje na wybrane produkty, ale również promują lojalnych klientów. W tym celu proponują swoim klientom karty lojalnościowe. Jeżeli masz takie w portfelu, ale przy kasie zapominasz ich użyć lub często nie możesz znaleźć odpowiedniej, teraz masz szansę zrobić porządek z posiadanym kartami.

Aplikacja Blix to więcej niż dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych i możliwość tworzenia list zakupowych - to także karty lojalnościowe w formie elektronicznej. Korzystając z tych kart, możesz jedynie zyskać, a to dlatego, że zgromadzone punkty zamienisz na nagrody lub dodatkowe zniżki. Ponieważ karty będziesz mieć zawsze w swoim smartfonie, wybierając się na zakupy, nigdy o nich nie zapomnisz.

Skorzystaj z bazy przepisów - planuj posiłki z BlixW gazetce zauważyłeś produkt spożywczy w promocji, który chciałbyś kupić? Blix to więcej niż tylko dostęp do gazetek promocyjnych - to także baza pysznych przepisów. Znajdziesz je pod adresem https://blix.pl/gotuj/.

Jeżeli chcesz zaskoczyć rodzinę, zainspiruj się zamieszczonymi tam przepisami. Mając dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych i dużej bazy przepisów, każdego dnia możesz swoim najbliższym serwować nowe dania. To wcale nie będzie Cię dużo więcej kosztować i możesz się o tym sam przekonać. Zainstaluj aplikację Blix w swoim smartfonie i poznaj pozostałe korzyści płynące z systematycznego zaglądania do niej.