pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 maja 2019
  • wyświetleń: 3450

Black Red White Pszczyna: meble i kuchnie na wymiar do -40%

Artykuł sponsorowany:

Od dziś w Salonie meblowym LIBOR Meble mieszczącym się w Pszczynie przy ulicy Górnośląskiej 15 rusza mega promocja na meble i kuchnie na wymiar z oferty firmy Black Red White.

Tylko do 22 maja meble kuchenne na wymiar kupisz do 30% taniej a meble pokojowe taniej aż do 40%. Dodatkowo cały asortyment dostępny jest w 30 nieoprocentowanych ratach !!!

BRW Pszczyna


BRW Pszczyna


LIBOR meble świadczy pełen zakres usług związanych z projektowaniem, produkcją oraz montażem mebli kuchennych na wymiar. Od wstępnej rozmowy i określenia potrzeb klienta poprzez pomiar i profesjonalny projekt aż po finalny montaż mebli.

W promocji kuchnie na wymiar oferujemy meble dostosowane do wnętrz i potrzeb klienta, zaprojektowane przez naszego architekta wnętrz (pomiar, projekt techniczny, wizualizacje), a także kuchnie modułowe, czy gotowe zestawy kuchenne.

W ofercie znajdą Państwo również meble pokojowe, młodzieżowe, sypialniane, tapicerowane (narożniki, sofy, wersalki, kanapy, fotele, łóżka), zabudowy wnęk oraz szafy na wymiar.

Black Red White Pszczyna


W związku z wprowadzeniem wielu nowości w ofercie oraz zmianą ekspozycji trwa akcja wyprzedażowa na wybrany asortyment z rabatami nawet do -70%. Akcja trwa do wyczerpania zapasów magazynowych.

Zapraszamy!

--
LIBOR Meble
43-200 Pszczyna
Ul. Górnośląska 15 ( wjazd od ul. Korczaka )
Tel. 603-15-15-30