pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 maja 2019
  • 18 maja 2019
  • wyświetleń: 1711

W weekend odbędzie się pchli targ w Pawłowicach

Za nami:

W sobotę, 18 maja w godzinach od 8.00 do 12.00 ponownie zorganizowany zostanie "Pchli Targ w Pawłowicach".

- Właścicieli niepotrzebnych ubrań, książek, płyt, bibelotów, zabawek, domowych drobiazgów, przedmiotów kolekcjonerskich itp. ponownie zapraszamy do wzięcia udziału w "Pchlim Targu w Pawłowicach", który odbędzie się na targowisku i przyległym placu w centrum Pawłowic, w trzecią sobotę maja, w godzinach od 8.00 do 12.00 - informują organizatorzy.

Na pchlim targu w role sprzedawców może wcielić się również młodzież od 15 roku życia, pod warunkiem pisemnej zgody rodziców lub opiekunów. Organizatorzy zapewniają stoliki i ławy.

W pierwszej kolejności będą zajmowane stanowiska wewnątrz budynku, w którym jest możliwość skorzystania z bieżącej wody i sanitariatów. Aby wziąć udział w Pchlim Targu jako wystawca należy wypełniony formularz zgłoszeniowy dostarczyć do Punktu Podawczego w Urzędzie Gminy Pawłowice lub wysłać pocztą na adres: Urząd Gminy Pawłowice, ul. Zjednoczenia 60, 43-250 Pawłowice albo poprzez e-mail na adres: gmina@pawlowice.pl do czwartku poprzedzającego wydarzenie lub w dniu kiedy odbędzie się Pchli Targ.

Kolejne Pchle Targi zaplanowane są na 15 czerwca i 21 września.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 32 4756340 lub 32 4756356.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.