Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 maja 2019
  • 3 maja 2019
  • wyświetleń: 3764

OSP Goczałkowice-Zdrój zaprasza na Dzień Otwarty

Za nami:

Ochotnicza Straż Pożarna w Goczałkowicach-Zdroju w piątek, 3 maja zaprasza wszystkich mieszkańców wraz z dziećmi na Dzień Otwarty w ramach obchodów Dnia Strażaka.

OSP Goczałkowice
OSP Goczałkowice · fot. OSP Goczałkowice


Uroczystości rozpoczną się o godz. 9.00 mszą św. w intencji strażaków w kościele pw. św. Jerzego. Po jej zakończeniu odbędzie się objazd orkiestry dętej po Goczałkowicach.

OSP Goczałkowice
OSP Goczałkowice · fot. OSP Goczałkowice


W godz. 11.00-15.00 przed budynkiem OSP na wszystkich uczestników będzie czekało sporo atrakcji. Bedzie można zwiedzić budynek straży, zobaczyć samochody strażackie oraz wyposażenie ratowniczo-gaśnicze, zaplanowano pokazy z zakresu pierwszej pomocy, prezentacje radiowozu i karetki pogotowia.

OSP Goczałkowice
OSP Goczałkowice · fot. OSP Goczałkowice


Dzieci będą mogły stworzyć linię gaśniczą, spróbować sił na ściance wspinaczkowej, w programie także malowanie twarzy oraz konkursy z nagrodami. O godz. 13.00 przed OSP odbędzie się koncert orkiestry dętej.

Wstęp jest wolny.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.