pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2019
  • 3 maja 2019
  • wyświetleń: 1059

Pawłowice: kursy autobusów MZK w weekend majowy

W środę 1 maja i piątek 3 maja obowiązuje niedzielny rozkład jazdy autobusów. W czwartek 2 maja - rozkład na dni robocze wolne od nauki, natomiast w sobotę i niedzielę - bez zmian, odpowiednio rozkład na sobotę i niedzielę.

Ponadto od 1 maja wprowadzona zostaje korekta rozkładu jazdy autobusów MZK. Jest on już widoczny na starym internetowym rozkładzie jazdy MZK, natomiast od 1 maja będzie widoczny na nowym. Wymienione będą również tradycyjne, papierowe rozkłady jazdy umieszczane na przystankach.

Od maja obowiązywać będą nowe umowy na obsługę komunikacji miejskiej w gminach należących do Międzygminnego Związku Komunikacji Miejskiej. Głównym wykonawcą będzie "PKM Jastrzębie Spółka z o.o", który zrealizuje 65,4% wozokilometrów. Pozostałą część wykonają firmy: "PPUH Kłosok Andrzej Kołosok" i "Mikrus S.C.". Umowa z PKM ma obowiązywać do końca lutego przyszłego roku.

W międzyczasie gminy zrzeszone w MZK zdecydują, czy PKM stanie się podmiotem wewnętrznym Związku i z czasem przejmie całą komunikację na terenie Jastrzębia-Zdroju.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.