Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2432

Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Golasowicach

Rozpoczęła się rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Golasowicach. Prace polegają na nadbudowaniu nad częścią szkolną dwóch dodatkowych klas. Będą to sale przeznaczone do zajęć z chemii i fizyki.

Rozbudowa Zespół Szkolno-Przedszkolny, Golasowice
Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Golasowicach · fot. UG Pawłowice


Wyposażone zostaną w odpowiednie zaplecze konieczne do nauki tych przedmiotów, a sala chemiczna będzie miała dygestorium przeznaczone do bezpiecznego prezentowania doświadczeń chemicznych. Klatka schodowa zostanie dostosowana do wymogów przeciwpożarowych, tzn. zabudowane zostaną specjalne drzwi oraz klapy oddymiające. Inwestycja realizowana jest przez firmę Margo S.C. Zbigniew Goraus, Grzegorz Oślizło, a jej koszt wyniesie ok 1,5 mln zł.

Jest to pierwszy etap zaplanowanych prac, który ma zakończyć się początkiem roku szkolnego. Kolejnym etapem będzie budowa nowej sali gimnastycznej wraz z zapleczem i węzłem sanitarnym oraz poszerzenie biblioteki. Ten etap będzie realizowany w 2020 roku.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.