pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 7879

[FOTO] Wypadek samochodowy na granicy Jarząbkowic i Golasowic

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W miniony czwartek, 25 kwietnia około godziny 18:00 na skrzyżowaniu ulic Kasztanowej z Łąkową, Tuwima i Zawadzkiego w pobliżu granicy Golasowic i Jarząbkowic doszło do wypadku drogowego. Jeden z kierowców nie zatrzymał się przed znakiem STOP i z pełną prędkością wjechał na skrzyżowanie. To miejsce owiane jest złą sławą wśród lokalnych kierowców.

Wypadek na niebezpiecznym skrzyżowaniu - 25.04.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zawinił mężczyzna kierujący Skodą Fabią. Nie zauważył on znaku STOP i bez zwalniania wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z Oplem. Siła uderzenia była duża. Oba niemalże nowe pojazdy zostały mocno uszkodzone. Nowe, ponieważ Opel i Skoda opuściły salony sprzedaży w pierwszym kwartale tego roku i razem miały niespełna 6 tysięcy kilometrów przebiegu. Z punktu widzenia technologii naprawy oba pojazdy nadają się do kasacji (szkoda całkowita).

Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Do szpitala przewieziono pasażerkę Skody, która jak się później okazało, doznała obrażeń powyżej siedmiu dni. W związku z tym policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy, a sporządzona przez nich dokumentacja trafi do sądu. Przed obliczem Temidy zapadnie decyzja co do dalszych losów sprawcy wypadku.

Latem ubiegłego roku na łamach serwisu pless.pl ukazał się film właśnie z tego skrzyżowania. Można na nim zaobserwować dokładnie taką samą sytuację, jaka miała miejsce w czwartek z tą różnicą, że autorka nagrania miała więcej szczęścia jak kierowca Opla.

Materiał wideo zawiera słowa powszechnie uznane za obraźliwe [+18]

sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj