pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 7228

[FOTO] Kraksa na DK-1 w Piasku. Ciężarówka zderzyła się busem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Nie mają szcześcia kierowcy, którzy podróżują dziś po krajowej jedynce w granicach naszego powiatu. Chwilę przed godziną 15:00 na wysokości skrzyżowania z ulicą Podleśną ciężarówka zderzyła się z busem. Zdarzenie miało miejsce na jezdni w stronę Pszczyny.

Kolizja na DK-1 w Piasku - 26.04.2019 · fot. pless.pl


W kolizji nikt nie ucierpiał, ale spowodowała ona spore utrudnienia w ruchu. Do czasu przyjazdu policji zablokowany był prawy pas ruchu, a na lewym leżały kawałki uszkodzonej skrzyni ładunkowej dostawczaka. Policjanci wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do kolizji.

Warto przypomnieć, że w dalszym ciągu trzeba się liczyć z utrudnieniami w Kobiórze, gdzie na jezdnię wylała się smoła. Neutralizacja trwa bardzo powoli, bo smoła nie daje się tak łatwo usunąć z jezdni jak początkowo sądzono. O tej sprawie pisaliśmy w artykule: [ZDJĘCIA] Smoła wylana na DK-1 w Kobiórze! Olbrzymie utrudnienia!

sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj