Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3474

Wkrótce ruszy przebudowa ul. Bór II w Goczałkowicach-Zdroju

Prawie 1,7 mln zł kosztować będzie przebudowa drogi Bór II w Goczałkowicach-Zdroju. Podpisana została umowa z wykonawcą.

Bór II, umowa, wójt Gabriela Placha
16 kwietnia wójt Gabriela Placha podpisała z przedstawicielem firmy umowę na wykonanie prac. · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Do ogłoszonego przez Urząd Gminy przetargu zgłoszono 11 ofert. Zadanie zrealizuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Raciborza za kwotę 1.696.234,17 zł. We wtorek, 16 kwietnia wójt Gabriela Placha podpisała z przedstawicielem firmy umowę na wykonanie prac. Wkrótce zostanie przekazany plac budowy.

- Rozpoczynamy kolejną dużą inwestycję drogową na terenie gminy. Na drodze ułożony zostanie asfalt, wykonamy też oświetlenie, które poprawi bezpieczeństwo w tym miejscu - zauważa Gabriela Placha.

ul. Bór II w Goczałkowicach-Zdroju, ulica
Wkrótce ruszy przebudowa ul. Bór II w Goczałkowicach-Zdroju · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Zakres robót obejmuje przebudowę drogi Bór II na długości całkowitej 2331 mb (jezdnia będzie miała szerokość od 2,5 do 3,5 m), wymianę zniszczonego przepustu nad potokiem na nowy, wykonanie oświetlenia na odcinku 850 m, tj. montaż 25 słupów oświetleniowych wraz z oprawami oraz okablowaniem i montażem szafy zasilania.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.