Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2019
  • 12 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3252

Ochotnicy z Suszca przejdą Ekstremalną Drogę Krzyżową

Za nami:

Trasy o długości 23 i 40 km mają do wyboru ochotnicy zamierzający wziąć udział w tegorocznej edycji Ekstremalnej Drogi Krzyżowej w Suszcu.

Ekstremalna Droga Krzyżowa Czarków 2018 - 23.03.2018
Ekstremalna Droga Krzyżowa · fot. Andrzej Grynpeter


Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpocznie się w piątek, 12 kwietnia mszą świętą sprawowaną o godzinie 20.00 w kościele św. Stanisława w Suszcu. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników dwie trasy o długościach 23 oraz 40 km. Pragnących wziąć udział zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zamieszczonymi na stronie www.edk.org.pl.

Ekstremalna Droga Krzyżowa z Suszca:

Trasa św. Anny liczy 23 kilometry. Uczestnicy wyruszą z Suszca i przejdą przez Radostowice i Kobielice. Swoją wędrówkę zakończą w kościele w Suszcu.

Trasa św. Anny

Trasa św. Stanisława będzie nieco bardziej wymagająca, gdyż jej długość wynosi 40 kilometrów. Ochotnicy przejdą przez Suszec, Rudziczkę, Zgoń, Radostowice, Kobielice, Brzeźce, Kryry i powrócą do Suszca.

Trasa św. Stanisława

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.