pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 marca 2019
  • wyświetleń: 7933

[ZDJĘCIA] Gmina Pszczyna ma nowego sekretarza

Po ponad 12 latach pracy na stanowisku sekretarza gminy Celina Biel odeszła na emeryturę. Jej miejsce zajęła Urszula Piesiur.

Gmina Pszczyna ma nowego sekretarza - 21.03.2019 · fot. BM / pless.pl


- W imieniu swoim oraz wszystkich radnych Rady Miejskiej, nie tylko tej kadencji, chciałbym podziękować pani Celinie Biel, sekretarz gminy w latach 2006-2019, za ponad 12 lat pracy zawodowej w naszym Urzędzie Gminy - mówił Leszek Szczotka, przewodniczący Rady Miejskiej w Pszczynie. - Droga pani Celino, dziękuję za te piękne lata poświęcone i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę. Wyrażam także nadzieję, że nie zapomni pani o nas i podobnie jak my wszyscy będzie dobrze wspominać spędzone z nami chwile - dodał.

- Po ponad 12 latach pracy na stanowisku sekretarza gminy przyszła pora na kolejną zmianę w życiu. Chciałabym dzisiaj bardzo serdecznie podziękować za współpracę, sympatię, życzliwość tym wszystkim, z którymi przez ostatnie 12 lat współpracowałam w kolejnych kadencjach - mówiła Celina Biel i wymieniła przewodniczących i wiceprzewodniczących Rady Miejskiej, radnych, burmistrzów i wiceburmistrzów, skarbników gminy i ich zastępców. Wspomniała także o dyrektorach i pracownikach jednostek organizacyjnych gminy, prezesach i pracownikach spółek z udziałem gminy, sołtysach i przewodniczących jednostek pomocniczych gminy, naczelnikach, kierownikach i pracownikach Urzędu Miejskiej. Szczególne podziękowania Celina Biel skierowała do pracowników Biura Rady Miejskiej.

- Życzę swojej następczyni dużo sukcesów na stanowisku sekretarza gminy, powodzenia, miłej współpracy, sympatii i życzliwości współpracowników. Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkim dziękuję - zakończyła Celina Biel.

Gmina Pszczyna ma nowego sekretarza - 21.03.2019
Gmina Pszczyna ma nowego sekretarza - 21.03.2019 · fot. BM / pless.pl


Podziękowania złożył również burmistrz Dariusz Skrobol. - Chciałem gorąco podziękować za te cztery kadencje. To była bardzo merytoryczna i twórcza praca. Duży pokłon dla pani Celiny za ten ogrom roboty, który włożyła w działalność Urzędu.

Podczas sesji była także okazja, by przedstawić nową sekretarz - Urszulę Piesiur, która jest wieloletnim pracownikiem samorządowym, a przez ostatnie dwa lata piastowała stanowisko kierownika Referatu Zdrowia Urzędu Miejskiego.

Gmina Pszczyna ma nowego sekretarza - 21.03.2019
Gmina Pszczyna ma nowego sekretarza - 21.03.2019 · fot. BM / pless.pl

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.