pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 marca 2019
  • 22 marca 2019
  • wyświetleń: 8165

Martyna Witczak powołana do siatkarskiej kadry Polski U-14

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Martyna Witczak, siatkarka UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, została powołana na zgrupowanie organizowane w ramach Programu Kadra Polski U-14.

Martyna Witczak
Martyna Witczak powołana została na zgrupowanie w ramach Programu kadra Polski U-14


Zgrupowanie odbędzie się od 31 marca do 6 kwietnia w Żyrardowie i stanowi jeden z etapów przygotowania zespołu do turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy. Przypomnijmy, że Martyna Witczak już jesienią zeszłego roku została powołana na konsultacje kadry.

Martyna Witczak w 2014 roku rozpoczęła treningi w Szkółce Siatkówki Dziewcząt prowadzonej przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie i UKS Centrum przy POSiR Pszczyna. Mimo krótkiego stażu, ma już na swoim koncie kilka znaczących sukcesów. Wraz ze swoimi koleżankami z zespołu zdobyła brązowy medal Mistrzostw Śląska w Minisiatkówce "Dwójek" Kinder+Sport (2017) i srebrny medal Mistrzostw Śląska w Minisiatkówce "Trójek" Kinder+Sport (2018). W poprzednim roku UKS Centrum przy POSiR Pszczyna z Martyną Witczak w składzie wystąpił również w Mistrzostwach Polski w Minisiatkówce "Trójek" Kinder+Sport. Barwy naszego klubu reprezentuje zarówno w zespole młodziczek jak i minisiatkówki "czwórek". Trenerką klubową Martyny jest Agnieszka Szczypka. Martyna Witczak jest uczennicą SP 18 w Pszczynie.

Jakie wrażenia były w głowie Martyny Witczak po otrzymaniu jesiennego powołania na konsultacje? - Byłam bardzo zdziwiona. Nie spodziewałam się tego w ogóle. Kiedy mama powiedziała mi, że przyszło powołanie, myślałam, że żartuje. Byłam jednak bardzo szczęśliwa - mówiła Martyna Witczak. Teraz przyszedł czas na kolejny krok.

Powołanie Martyna Witczak

BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj