pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 6589

Rozpoczęła się rekrutacja do Żłobka Troskliwe Misie

Artykuł sponsorowany:

Żłobek Troskliwe Misie, mający swoją siedzibę w Pszczynie oraz w Jankowicach, rozpoczął rekrutację na rok szkolny 2019/2020.

Żłobek Troskliwe Misie


Wdrażana koncepcja edukacyjna Planu DaltońskiegoŻłobek "Troskliwe Misie" zaprasza dzieci w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat. Nasza placówka zapewnia najwyższe standardy opieki dla wszystkich podopiecznych oraz bezpieczne, komfortowe i przyjazne otoczenie. Wszystko to pozwala na odkrycie w pełni potencjału najmłodszych. Zachęcamy rodziców do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

Priorytetem żłobka "Troskliwe Misie" jest indywidualne podejście do rozwoju dziecka. Nad każdą pociechą nieustannie czuwa sympatyczna i wysoce wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która wykorzystując różne techniki i metody pracy pobudza rozwój psychofizyczny każdego malucha.

Naszym zadaniem jest wsparcie dziecka w odkrywaniu otaczającego go świata. Aby zapewnić maluszkom jak najlepsze przygotowanie do dalszych etapów w życiu, przygotowaliśmy szeroką gamę ciekawych zajęć. Oprócz standardowych, znanych zabaw muzyczno-ruchowych, rymowanek, tradycyjnych zajęć plastycznych, w naszej placówce znajduje się miejsce na lekcje z języka angielskiego, rytmikę, rehabilitację, dogoterapię, warsztaty teatralne, sensoplastykę, zajęcia kulinarne,koncepcja edukacyjna Plan Daltoński .

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by żłobek "Troskliwe Misie" znajdujący się w Jankowicach i Pszczynie był miejscem wielu atrakcji i beztroskich zabaw. Posiadamy m.in. dużą salę do zajęć lekcyjnych i ruchowych, pokoik sypialniany do odpoczynku oraz łazienki zaadoptowane specjalnie do potrzeb i możliwości dzieci. Wszystkie meble spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasze pomieszczenia są proste i wygodne do przemieszczania. Na zewnątrz żłobka (w bliskim otoczeniu), na ogrodzonym terenie znajduje się tzw. "zielony zakątek", z którego korzystamy zawsze w ciepłe dni.

Jeśli Wasz najsłodszy szkrab ukończył już 20 tydzień, a nie ma więcej niż 3 lata - żłobek ten będzie dla niego idealnym miejscem rozwoju, nauki i praktycznego poznawania codziennej rzeczywistości. W naszej pracy priorytetem jest odpowiednia opieka i edukacja dziecka. Aby odpowiednio zachęcić podopiecznych do personalnego i naukowego rozwoju, nasi wykwalifikowani pedagodzy stosują unikalne podejście wychowawcze, które jest idealnym połączeniem walorów wiedzy oraz atmosfery swobodnej zabawy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, na specjalne życzenie rodziców jesteśmy gotowi opiekować się Waszymi pociechami w godzinach od 6.00 do 17.30.

Czesne:
  • JANKOWICE 500
  • PSZCZYNA 450


U nas liczy się jakość i domowa atmosfera.

Promocja - do 30.04 zwolnienie z wpisowego

REKRUTACJA DO ŻŁOBKA TROSKLIWE MISIE


Jankowice, ul. Żubrów 86
  • tel. 32 214 60 44
  • tel. 603 254 444


Pszczyna, ul. Bielska 16
  • tel. 570 873 722
  • tel. 795 805 100


strona: www.troskliwe-misie.com.pl
FB: ZlobekiprzedszkoleTroskliweMisie