pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 marca 2019
  • wyświetleń: 11932

Sołectwo Jankowice ma nowego sołtysa. Jest nim Marek Wojtala

Po 12 latach nastąpiła zmiana na stanowisku sołtysa w Jankowicach. Miejsce Michała Pudełki zajął Marek Wojtala.

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Jankowicach - 18.03.2019 · fot. Natalia Modrzewska


W poniedziałek, 18 stycznia odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Jankowicach, na którym przeprowadzono wybory sołtysa oraz członków rady sołeckiej na kolejną czteroletnią kadencję 2019-2023. Uczestnicy zebrania zdecydowali, że nowym włodarzem sołectwa będzie Marek Wojtala (jedyny kandydat na to stanowisko).

Mieszkańcy Jankowic wybrali również nową radę sołecką, w skład której weszli: Andrzej Lukowiec, Grzegorz Bratek, Tadeusz Żupa, Agnieszka Maciejok, Czesław Wiera oraz Jan Pitlok.

Rada Sołecka Jankowic kadencji 2019-2023.
Rada Sołecka Jankowic kadencji 2019-2023 · fot. www.facebook.com/jankowicesolectwo


Marek Wojtala mieszkańcem Jankowic jest od urodzenia. Jest żonaty, ma dwoje dzieci. Prowadzi własną działalność gospodarczą. Jego zawodowym hobby jest ekologia ze szczególnym uwzględnieniem źródeł energii odnawialnej. W ubiegłorocznych wyborach samorządowych ubiegał się o miejsce w Radzie Miejskiej z listy Ligi Samorządowej Pierwszej.

Marek Wojtala
Marek Wojtala został wybrany nowym sołtysem Jankowic

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.